HomeTurystykaAktywny wypoczynek w górach

Aktywny wypoczynek w górach

Aktywny wypoczynek w górach

Wypoczynek w górach to jedna z najlepszych możliwości spędzenia czasu we dwoje, samotnie czy wspólnie z rodziną. Aktywność na świeżym powietrzu poprawia nasze samopoczucie, wzmacnia organizm, uelastycznia stawy i mięśnie, pozwala na dotlenienie mózgu i całego organizmu. Podczas marszu w górach spalamy kalorie, zwiększa się ilość endorfin w naszym ciele, poprawia się nasze samopoczucie. Co również ważne: to czas, w którym możemy spokojnie porozmawiać z bliskimi.

Może w Tatrach?

Tatry są najwyższymi górami w Polsce – sam ten fakt sprawia, że co roku zmierzają w te okolice tysiące turystów. Przyciąga ich nie tylko wspaniały widok, ale i doskonale przygotowana infrastruktura Zakopanego, czyli zimowej stolicy Polski. Niestety, spory tłum i hałas skutecznie uniemożliwiają wypoczynek w ciszy. Zamiast więc kierować się do zatłoczonego miasta wybierzmy mniejszą miejscowość, jak na przykład Bukowinę Tatrzańską. Bukowina położona jest kilkadziesiąt kilometrów od Zakopanego, brak tu hałasu i gwaru. Turyści znajdą tam spokój i wiele możliwości wypoczynku.
W Bukowinie nie brak wysokiej klasy pensjonatów, dopasowanych do wymagań różnorodnych gości. Istotne jest także to, że samo miasto oferuje liczne atrakcje: karczmy, restauracje, kawiarnie, stoki narciarskie, lodowiska sezonowe. Jeśli więc szukasz taniego noclegu w pobliżu term, wybierz naszą ofertę – tani pensjonat bukowina tatrzańska.

dev@dinusiek.pl