HomeDom i WnętrzeCzas ślubny czas zacząć!

Czas ślubny czas zacząć!

Czas ślubny czas zacząć!

Lato to bezsprzecznie okres ślubów. Jeśli i Ty jesteś w licznej grupie osób, które będą niedługo bawić się na weselu u znajomego lub członka rodziny, musisz pomyśleć o odpowiednim podarunku. Wszystkim niezdecydowanym podpowiadamy, jakie oryginalne prezenty z pewnością przypadną do gustu młodej parze.

Podaruj odpoczynek!

Z pewnością każdy narzeczony na własnej skórze przekonał się, jak stresującym i angażującym przedsięwzięciem jest organizacja ślubu. Po wielomiesięcznych przygotowaniach, każdemu nowożeńcowi należy się odrobina relaksu! Do koperty zamiast pieniędzy włóż przyjaciołom voucher podarunkowy do wykorzystania w salonie SPA. Możesz być pewien, że taka niespodzianka wywoła szczery uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.
Ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent jest również kupon podarunkowy do jednego ze sprawdzonych biur podróży. Twoim zadaniem będzie jedynie kupno w punkcie stacjonarnym lub za pośrednictwem strony internetowej karty podarunkowej opiewającej na wybraną przez Ciebie kwotę. Miejsce i datę wyjazdu małżonkowie wybiorą samodzielnie.

Ślubny prezent na nowe mieszkanie

Dla większości par wstąpienie w związek małżeński oznacza wyprowadzkę z domu rodzinnego i rozpoczęcie życia z drugą połówką w nowym mieszkaniu. Aby jak najbardziej umilić i ułatwić wicie wspólnego gniazdka, podaruj bliskim podarunek, który przyda się podczas kompletowania domowego wyposażenia. Pamiętaj, że prezent na nowe mieszkanie powinien być przede wszystkim praktyczny. Dużo bardziej niż kolejna ozdoba zbierająca kurz czy obraz niepasujący do wystroju mieszkania, młodej parze przyda się zestaw solidnych garnków, komplet sztućców wysokiej jakości albo  bon upominkowy do jednego ze sklepu z wyposażeniem wnętrza.

dev@dinusiek.pl