HomeCiekaweCzy szkolenia on-line są dzisiaj dobrą alternatywą dla klasycznych szkoleń?

Czy szkolenia on-line są dzisiaj dobrą alternatywą dla klasycznych szkoleń?

Czy szkolenia on-line są dzisiaj dobrą alternatywą dla klasycznych szkoleń?

Podnoszenie swoich kwalifikacji jest z pewnością najlepszym krokiem do tego, aby móc ubiegać się o awans, podwyżkę czy też szukać nowej pracy. W Polsce znajdziemy wiele prywatnych firm proponujących kursy doszkalające z różnorodnych dziedzin. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się szkolenia dotyczące obsługi najpopularniejszych programów komputerowych.

Skorzystaj z platformy e-learningowej i korzystaj z nowych możliwości!

Najlepszym sposobem na poznanie konkretnego programu komputerowego jest dzisiaj wykorzystanie nowoczesnych szkoleń w formie wideo, zamieszczanych na platformach e-learningowych. Są to rozbudowane portale internetowe, tworzone przez licznych profesjonalistów w branżach takich jak projektowanie graficzne, tworzenie wizualizacji przestrzennych, obróbka fotograficzna, programowanie i inne. Wiele osób zastanawia się jaki program wybrać do wizualizacji, grafiki 3d, projektowania wnętrz? Zawód grafika czy architekta wnętrz jest obecnie jednym z najlepiej opłacalnych – nie dziwi więc spore zainteresowanie szkoleniami kursów Zbrush, Revit czy Blender. Zaletą korzystania z kursów udostępnianych na platformach internetowych są atrakcyjne ceny kursów – są one znacznie niższe niż ceny oferowane przez prywatne placówki szkoleniowe.
Szkolenia wideo tworzone są z najwyższą precyzją: narracja prowadzona jest w języku polskim, co znacząco wpływa na jakość przekazu i rozumienia treści. Dodatkowo same szkolenia pogrupowane są w taki sposób, aby bez trudu znaleźć odpowiadający naszym umiejętnościom poziom. Więcej informacji na temat szkoleń oraz szeroki wybór materiałów znajdziemy na stronie cgwisdom.pl.

Szkolenia w zasięgu ręki!

Aby zakupić interesujące nas szkolenie nie musimy wychodzić z domu: wystarczy zarejestrować się na wybranej przez nas platformie. Zakupy wyglądają tak samo jak w każdym sklepie internetowym: produkt dołączamy do wirtualnego koszyka i opłacamy go. I już!

dev@dinusiek.pl