HomeDom i WnętrzeCzym jest dobry styl we wnętrzu?

Czym jest dobry styl we wnętrzu?

Czym jest dobry styl we wnętrzu?

Często mówimy, że dane miejsce jest stylowe. Ale co to tak naprawdę oznacza? Czy jest to realizacja jakiegoś konkretnego planu estetycznego czy aranżacyjnego? Czy raczej podążanie za intuicją stylistyczną i wyobraźnią? A może kierowanie się modnymi wizualizacjami i aranżacjami, jakie wykonali profesjonaliści? Styl wnętrza chyba wynika ze wszystkiego po trochę, ale przede wszystkim z naszej kreatywności i jednocześnie umiejętności zatrzymania się w pewnym momencie w poczynaniach aranżacyjnych.

Stylowe meble

Żeby powstało stylowe wnętrze, a indywidualne wizje wnętrzarskie się ziściły, potrzebne są stylowe meble. Na przykład takie, które znajdziemy na gama-sklep.com.pl. Stylowe, czyli perfekcyjnie wykonane w oparciu o najlepsze wzory. Zarówno te pochodzące z przeszłości i sztuki minionych dekad czy nawet wieków, jak i te oparte na designerskich koncepcjach współczesności.

Komody stylowe

Istotną rolę w doskonale zaaranżowanych wnętrzach pełnią komody stylowe. Umożliwią nam one wyczarowanie pięknego zakątka w salonie, w sypialni, a nawet w biurze czy w gabinecie. Z łatwością dopasujemy styl komody do charakteru tworzonej przez nas stylizacji. Biała komoda frezowana subtelnie współtworzyć będzie aranżację w duchu angielskim. Komoda minimalistyczna z systemem push to open sprawdzi się w salonie czy w biurze,  w którym dominuje nowoczesny design.

Stylowe meble tapicerowane

Aranżacja salonu, którego symbolem jest dobry styl, wymaga efektownych mebli tapicerowanych. To elegancka sofa czy narożnik wraz z fotelami decydują o charakterze tego miejsca. Jakie muszą być, żebyśmy uznali je za stylowe? Jednokolorowe, minimalistyczne, futurystyczne? Czy klasyczne, wykonane ze skóry czy z tkaniny pokrytej motywami kwiatowymi? Dobry styl tkwi w tym przypadku w szczególe, w staranności wykonania, w jakości zastosowanych materiałów.

dev@dinusiek.pl