HomeDom i WnętrzeDżungla w środku miasta

Dżungla w środku miasta

Dżungla w środku miasta

Odpoczynek na łonie natury to prawdziwa esencja lata. Popołudniowy relaks z książką na świeżym powietrzu, wsłuchiwanie się w ulubioną muzykę leżąc na wygodnym leżaku na tarasie czy chwila ochłody przy orzeźwiającej lemoniadzie wieczorną porą to największe przyjemności wakacyjnych dni. Niestety, nie każdy może w każdej chwili wyjść na zewnątrz i rozgościć się pod cieniem drzewa w ogrodzie. Czy mieszkańcy bloków muszą być skazani na kosztowne wyjazdy za miasto, aby zaznać rozkoszy obcowania z nieskrępowaną, żywą naturą? Niekoniecznie!

Balkon Twoim ogrodem

Większość bloków posiada balkony, które często są zaniedbane i niezagospodarowane. Najwyższy czas to zmienić! Zacznij od porządków. Dokładnie opróżnij przestrzeń balkonu z rzeczy, które przez lata na nim gromadziłeś. Kolejnym krokiem jest odświeżenie ścian i podłogi. Ciekawym i modnym rozwiązaniem jest  montaż prostej pergoli. Drewniane deski będą szczególnie pięknie prezentować się, kiedy oplecie je bluszcz albo winorośl. Zarośla nie tylko dadzą Ci kojący cień, ale również odgrodzą od ciekawskiego wzroku sąsiadów.

Wygoda przede wszystkim

Balkon powinien być nie tylko przytulny i zachwycać wyglądem, ale również funkcjonalny. Meble ogrodowe  sprawdzą się nie tylko na otwartych przestrzeniach, ale również na balkonie. Ze względu na ograniczenia przestrzenne warto stawiać na zgrabne modele, które nie będą przytłaczać swoją masywnością i zabierać cennego miejsca. Małe stoliki i krzesła rattanowe w designerskich kształtach nie tylko ozdobią Twój balkon, ale również zapewnią Ci komfort na długie godziny. Poranna kawa w objęciach miękkiego, plecionego siedziska będzie codzienną przyjemnością, dającą energetycznego kopa na cały dzień.

dev@dinusiek.pl