HomeTurystykaEgzotyczne wakacje dla każdego

Egzotyczne wakacje dla każdego

Egzotyczne wakacje dla każdego

Egzotyczne wyjazdy są coraz częściej wybierane przez polskich klientów biur podróży. Touroperatorzy, przewidując ten trend, zaczęli oferować im coraz ciekawsze destynacje. Największym zainteresowaniem cieszą się takie kierunki jak Dominikana, Seszele, Meksyk. Każdy z tych kierunków oferuje wiele interesujących możliwości wypoczynku nad brzegiem morza, jak i aktywnego zwiedzania. Jak zakupić wycieczkę? Co wchodzi w skład zakupionego biletu?

Co znajduje się w cenie biletu?

Zaletą wykupowania wycieczek zagranicznych w biurach podróży jest fakt, że po zapłaceniu nie musimy przejmować się praktycznie niczym – biuro podróży organizuje wszystko za nas, a naszym obowiązkiem jest jedynie stawienie się na lotnisku w określonym terminie.
Decydując się na wykupienie wycieczki zagranicznej musimy udać się do wybranego biura podróży. Z pewnością pracownicy placówki podpowiedzą, jakie kierunki cieszą się popularnością. W rozmowie z nimi powinniśmy określić nasze oczekiwania i potrzeby – dzięki temu lepiej uda się im dobrać ofertę specjalnie dla nas.
Co znajduje się w cenie biletu kupionego w biurze podróży? Są to przede wszystkim bilety lotnicze, transfery z lotniska, zakwaterowanie w wybranym przez nas hotelu, ubezpieczenie zdrowotne, opiekę rezydenta czy pilota. W cenie biletu znajduje się też wybrana opcja żywieniowa, możliwość korzystania z udogodnień hotelowych (SPA, basen, sejf). W cenie biletu nie są uwzględnione dodatkowe atrakcje, takie jak wycieczki fakultatywne – za nie turyści muszą płacić osobno.
Jakie miejsca są najbardziej urokliwe? Z pewnością na pierwszy plan wysuwa się Dominikana. Ta piękna wyspa zachęca do penetrowania dna morskiego, opalania na plaży, poznawania regionalnej kultury. Turyści mogą zwiedzać wyspę na własną rękę, przy pomocy wypożyczonych rowerów, skuterów czy samochodów. Popularne są również wyjazdy firmowe na Dominikanę.

dev@dinusiek.pl