HomeDom i WnętrzeEkskluzywny ogród – postaw na topowych projektantów i producentów!

Ekskluzywny ogród – postaw na topowych projektantów i producentów!

Ekskluzywny ogród – postaw na topowych projektantów i producentów!

Nie jest sztuką kupić byle jakie meble ogrodowe – znajdziemy je w większości sklepów ogrodniczych, w sklepach z wyposażeniem wnętrz. Są one tworzone z niskiej jakości materiałów, takich jak plastik, co znacząco wpływa na ich żywotność. Unikajmy również kupowania mebli powystawowych – zazwyczaj mają one skróconą gwarancję i mogą posiadać mikrouszkodzenia. Gdzie zatem znaleźć eleganckie meble?

Postaw na jakość i piękny design!

Aby mieć pewność, że nasze meble ogrodowe będą piękne i jednocześnie wykonane z wysokiej jakości materiałów udajmy się do sklepów topowych producentów. Tworzone przez nich produkty odznaczają się przede wszystkim wysoką jakością, odpornością na uszkodzenia oraz wieloletnią gwarancją! Dobrym przykładem mogą być meble ogrodowe Oltre – do ich wykonania producent wykorzystał nie tylko technorattan, ale również stalowe stelaże, zapewniające stabilność mebla. Za wygląd mebla odpowiadają młodzi i zdolni projektanci, których zadaniem było połączenie funkcjonalności, wygody i wysokiej estetyki. Finalnie do rąk klientów trafiają meble doskonale nadające się do ogrodu, odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Warto wiedzieć, że technorattan jest tworzywem o jednolitej strukturze. Oznacza to, że do jego wnętrza nie przedostaje się brud, a czyszczenie powierzchni zajmuje dosłownie chwilę. Warto także zwrócić uwagę na nietuzinkowo modele mebli, jak np. fotel wiszący do ogrodu. To idealne miejsce do czytania czy drzemania!

Oryginalna osłona przed słońcem

Postawienie parasola w ogrodzie to najprostszy sposób na to, aby ochronić się przed palącymi promieniami. My proponujemy jednak inne rozwiązania: pergole. Te ciekawe konstrukcje z pewnością przyciągną wzrok i odmienią charakter każdego ogrodu. Tworzone z drewna wysokiej jakości są odpowiednio zabezpieczone przed deszczem czy wilgocią.

dev@dinusiek.pl