HomeTechnologiaEksperymenty z akcesoriami do gier

Eksperymenty z akcesoriami do gier

Eksperymenty z akcesoriami do gier

Zabawa z prototypami sprzętu komputerowego jest dosyć kosztownym przedsięwzięciem. Bez odważnych eksperymentów świat gier utknąłby w fazie beznadziejnej stagnacji. Stąd gracze z upływem czasu zaczynają poważniej doceniać poświęcenie, jakim są wieloletnie testy nowych rozwiązań informatycznych, za które ostatnio często wyróżniana jest spółka E-Blue.
Gdzie możemy podziwiać zdobycze technologiczne przemysłu gamingowego? Choćby na wystawach sklepów komputerowych w polskich miastach. Firmom jak E-Blue zależy, żeby zaakceptowane prototypy bez zwłoki przekształcane były w produkty handlowe. Dlatego nigdy nie zwlekają z premierami nowych wynalazków. Niedawno uczyniła graczom wiele radości za pośrednictwem serii Mazer. Dodano do niej trzy myszki komputerowe z przerobioną elektroniką. Ich właściciele odczują w grach FPS, że kursor zachowuje się lepiej niż przedtem. Prywatnymi eksperymentami E-Blue ubogaca świat komputerowego audio. Słuchawki do gier zaciekawią nawet odbiorców, którym normalnie sprzęt komputerowy jest całkowicie obojętny. Rozległe eksperymenty przy produkcji membran akustycznych doprowadziły brzmienie słuchawek E-Blue do poziomu filharmonijnego. Firma zrezygnowała całkowicie z małych membran. Stąd uświadczycie u niej wyłącznie nauszniki, które rozmiarem wyraźnie przekraczają standardowe normy. Dźwięk ma się gdzie rozejść zanim trafi do ucha, co zarówno w muzyce jak i grach może poprawić jego faktyczny odbiór przez nasze zmysły.
Nie macie ochoty ruszać się z domu? Przełomowy sprzęt czeka i tu https://gamera.pl/manufacturer/e-blue/
Realizując programy eksperymentalne o dużym nasileniu, trzeba bacznie uważać na poziom awaryjności badanych prototypów. Delikatne akcesoria do gier jak myszki optyczne muszą wiele wytrzymać. Tylko eksperymenty poparte przemysłowymi próbami wytrzymałościowymi mogą doczekać się zwieńczenia, w postaci popularnego produktu w sprzedaży masowej. Nie tylko E-Blue wie, jak z sukcesem pokonać tę karkołomną drogę. Badacze z firm Roccat albo Corsair równie śmiało atakują świeże patenty na akcesoria do gier. Pomysłowość inżynierów nie ustępuje kreatywności grafików komputerowych. Bywa, że myszki czy słuchawki wyglądają jak promy kosmiczne widziane w krainach z dzieł science-fiction. Średnio od pierwszego uruchomienia prototypu do premierowej dostawy do sklepów mija 16 miesięcy. Nie jest to zbyt mało czasu, aby stworzyć coś doskonałego.

dev@dinusiek.pl