HomeCiekaweFoto książka czy film? Co będzie lepszym prezentem?

Foto książka czy film? Co będzie lepszym prezentem?

Foto książka czy film? Co będzie lepszym prezentem?

Udanym prezentem zawsze jest taki, który cieszy i zaskakuje osobę obdarowaną, który jest w stanie wywołać uśmiech lub wzruszenie. Tak naprawdę jednak nie najważniejsza jest jego innowacyjność, ale intencja. A jego dopasowanie powinno uwzględniać preferencje samej osoby, do której ma on powędrować – nie każdy przecież musi być zwolennikiem filmów.

Dla rodziców lub dziadków

Ci zapewne ucieszą się bardziej z bardziej tradycyjnej formy prezentu, takiej jak foto książka, ponieważ zwykle na co dzień nie posługują się lub nie korzystają ze zdobyczy najnowszych technologii i to, co jest oczywiste dla nas, dla nich często stanowi ogromną zagadkę, której nie są w stanie samodzielnie rozwiązać, a przecież nie o to chodzi w dawaniu prezentów.

Kamerzysta Wrocław – dla chłopaka, męża, dzieci

Doskonałym pomysłem na prezent, w zrealizowaniu którego może nam pomóc kamerzysta z Wrocławia, jest nakręcenie filmu – wzruszającego, nawet bardzo krótkiego lub śmiesznego, o dowolnym scenariuszu czy konwencji, który będzie świetną pamiątką, ale również niezapomnianą przygodą i frajdą dla wszystkich, którzy wezmą udział w jego nakręcaniu. Dobra zabawa gwarantowana.

dev@dinusiek.pl