HomeCiekaweJAK PROGRAM HOTELOWY WSPIERA SPRZEDAŻ WOLNYCH POKOI?

JAK PROGRAM HOTELOWY WSPIERA SPRZEDAŻ WOLNYCH POKOI?

JAK PROGRAM HOTELOWY WSPIERA SPRZEDAŻ WOLNYCH POKOI?

Komputerowy system do zarządzania obiektem hotelowym usprawnia jego funkcjonowanie w wielu różnych dziedzinach. Zapewne z punktu widzenia właścicieli większych bądź mniejszych ośrodków wypoczynkowych najciekawsze będzie to, jak stosowanie programu hotelowego jest w stanie wpłynąć na obłożenie i wyniki finansowe. Odpowiedź jest krótka: bardzo pozytywnie, nawet jeśli nie bezpośrednio.


Sprzedaż w internecie

Gwałtowne zwiększenie ruchu w interesie za sprawą gości rezerwujących pobyt w internecie niewątpliwie stanowi jedną z największych korzyści, jakie niesie ze sobą stosowanie NFHotel – jednego z najlepszych obecnie rozwiązań informatycznych dla branży turystycznej. Rzecz kryje się głównie w dwóch funkcjonalnościach zaimplementowanych w programie hotelowym: modułowi do rezerwacji on-line umieszczonych na stronach www oraz pełną integracją channel managera z wiodącym portalem rezerwacyjnym booking.com.

Te elementy zdecydowanie poszerzają kanały sprzedaży, co z pewnością znajdzie odzwierciedlenie w liczbie klientów. A co najlepsze, wcale nie trzeba się przejmować taką kwestią jak aktualizacja dostępności. Program wszystko zrobi automatycznie, bezbłędnie i praktycznie w mgnieniu oka. To ogromna oszczędność czasu i środków.

dev@dinusiek.pl