HomeCiekaweJak upiększyć swoje wesele?

Jak upiększyć swoje wesele?

Jak upiększyć swoje wesele?

Wesele to wielkie wydarzenie. Para Młoda stara się dopiąć wszystko na ostatni guzik, aby goście świetnie się bawili i miło wspominali całą imprezę. Wszyscy i wszystko tego dnia powinno wyglądać odświętnie. Dekoruje się kościół, samochód i salę weselną. Co jednak zrobić, gdy dekoracje proponowane przez właściciela sali lub auta nie podobają się nam?

Zrób to sam!

W sieci obecnie funkcjonuje co najmniej kilkanaście sklepów oferujących dekoracje na wesele. Siedząc w domu przed monitorem można zamówić girlandy, obrusy czy balony z drugiego końca Polski. Asortyment tych sklepów jest naprawdę ogromny. Mnogość dekoracji i szeroka kolorystyka przyprawiają o zawrót głowy. Jeśli więc chcesz, aby w Twojej weselej sali pojawiły się turkusowe lub fioletowe akcenty – nie ma nic prostszego niż własnoręczne ich zamówienie. Warto pamiętać o tej możliwości, zwłaszcza gdy wyjątkowo podoba nam się jakiś lokal na wesele, ale jesteśmy bardzo niezadowoleni z dekoracji. Nie musimy z niego rezygnować – wystarczy, że „urządzimy” go po swojemu.

Skorzystaj z profesjonalnej firmy

Jeśli nie masz pomysłu na styl swojego ślubu, skorzystaj z usług konsultanta ślubnego. Nie musisz podpisywać z nim umowy na obsługę całości uroczystości. Jeśli zależy Ci tylko na spersonalizowaniu sali czy samochodu, zgłoś się po wycenę tylko tych usług. Konsultant z wieloletnim stażem po krótkiej rozmowie i poznaniu Was bliżej zaproponuje Ci kilka rozwiązań dopasowanych do Waszego budżetu i gustu. Być może potrzebujesz pomysłu na motyw przewodni imprezy, który zdefiniuje Wasze stroje, miejsce ślubu i dekoracje? Również w tym wypadku udaj się po pomoc do profesjonalnego wedding plannera.

dev@dinusiek.pl