HomeCiekaweJak wybrać stojaki na ulotki?

Jak wybrać stojaki na ulotki?

Jak wybrać stojaki na ulotki?

Różnego rodzaju drukowane formy reklamowe np. broszury, ulotki i katalogi, są podstawową formą reklamy od wielu lat. Dlatego też trzeba klientów zachęcać do tego, aby zapoznali się z ich treścią. Sposób ich prezentacji powinien jak najbardziej zachęcać do tego, aby mieli oni chęć po nie sięgnąć. W tym celu przydać się mogą stojaki na ulotki.

Czym się sugerować podczas wyboru stojaków na ulotki?

Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest przede wszystkim wysoka jakość materiałów, ale też styl i forma samego stojaka na ulotki. Na samy początku warto się oczywiście zastanowić gdzie taki stojak reklamowy będzie docelowo miał stać. Ważne jest bowiem to aby ulotki czy katalogi znajdowały się w miejscu o znacznym natężeniu ruchu oraz były dla potencjalnych klientów dobrze widoczne. Jednak z drugiej strony nie mogą one w żadne sposób tarasować im przejścia czy przeszkadzać w przechodzeniu. W takiej sytuacji zamiast zainteresowania mogą bowiem budzić u klientów irytację i zdenerwowanie.

Gdzie postawić stojak na ulotki?

Dobrym pomysłem w przypadku stojaków na ulotki są więc przede wszystkim różnego typu centra handlowe, kina, galerie, muzea, biblioteki, hotele, sale konferencyjne i inne miejsca spotkań biznesowych. Ponadto stojaki na ulotki często ustawiane są w miejscach takich jak poczekalnie, recepcje, korytarze oraz stoiska targowe.

Sposób prezentacji materiałów reklamowych

Kolejne ważne pytanie jakie należy sobie postawić w tej sytuacji to to w jaki sposób ulotki mają być prezentowane. Można bowiem postawić np. na stojak z osobnymi przegródkami, kieszonkami czy ramkami. Zazwyczaj wykonywane są one z akrylu i polistyrenu. W praktyce sprawdzają się również stojaki druciane, w których bez problemu można umieścić dużą ilość ulotek. Warto wybrać stojak na ulotki w takich kolorach jakie związane są z daną firmą czy jej identyfikacją wizualną. Jeśli nie ma takiej możliwości to bezpiecznym rozwiązaniem wydaje się kolor srebrnego lub anodowanego aluminium. Na takim tle ulotki zawsze prezentują się elegancko. Nie bez znaczenia jest też wysokość, na której docelowo ulotki mają być umieszczone. Najlepiej jeśli znajdować się będą na wysokości oczu obserwujących, tak aby skupiać ich uwagę i zainteresować ich. Przede wszystkim warto pamiętać o tym, że wybór stojaka na ulotki powinien być przemyślany, gdyż ma to wbrew pozorom duże znaczenie. Od lat największą popularnością cieszą się stojaki na ulotki formatu A4, które posiadają 4-5 kieszonek. Dobrze jest zainwestować w modele składane.
W poszukiwaniu profesjonalnych stoajków reklamowych warto odwiedzić stronę http://www.brooklyn.pl/Stojaki-na-ulotki/stojaki-na-ulotki.html

dev@dinusiek.pl