HomeTurystykaJak zaplanować wypoczynek w Bukowinie?

Jak zaplanować wypoczynek w Bukowinie?

Jak zaplanować wypoczynek w Bukowinie?

Bukowina Tatrzańska to miejsce coraz częściej odwiedzane przez licznych turystów. W przeciwieństwie do Zakopanego miasto to nie jest tak zatłoczone, dodatkowo oferuje wiele interesujących atrakcji. Z pewnością Bukowina przypadnie do gustu osobom, które cenią kameralną atmosferę oraz znacznie niższe ceny. Jak zaplanować urlop w tych okolicach?
Konieczne jest znalezienie noclegu – to nie będzie trudne, gdyż w Bukownie znajduje się wiele hoteli, pensjonatów oraz schronisk młodzieżowych. Wartą wyróżnienia jest Willa Majerczyk, kierująca swoją ofertę przede wszystkim do rodzin z dziećmi, ale również par czy grup zorganizowanych. W pięknych wnętrzach znajdziemy nie tylko ciszę i spokój, ale i ponadczasowy komfort. Z okien Willi roztacza się wspaniały widok na Tatry!
W Bukowinie również zjemy smacznie – wszystko za sprawą licznych restauracji i karczm.

Co robić w Bukowinie?

Bukowina to przede wszystkim mekka dla narciarzy. W okresie zimowym miejsce to jest chętnie odwiedzane przez osoby aktywne – wszystko za sprawą licznych wyciągów narciarskich. Poza nimi wielką popularnością cieszą się również termy w Bukowinie – miejsce, gdzie możemy zażyć gorących kąpieli. W termach znajdziemy również liczne obiekty dedykowane najmłodszym – nie można się tu nudzić!
Bukowina otoczona jest również licznymi szlakami pieszymi – okolicę można zwiedzać pieszo, rowerem. Ze szlaków widać najwspanialsze, tatrzańskie szczyty.

dev@dinusiek.pl