HomeDom i WnętrzeJesienią w ogrodzie – przygotowania

Jesienią w ogrodzie – przygotowania

Jesienią w ogrodzie – przygotowania

Jesienią nie tylko sady się rumienią, ale także nasza ogrodowa egzystencja może nabrać pięknych barw. Kończące się lato prezentuje bogatą kolorystykę. Nasyconą i słoneczną, dojrzałą niczym owoce wiszące na drzewach. Przypominają się wielokolorowe obrazy postimpresjonistów, pełne mocnych plam barwnych: żółtych, pomarańczowych, czerwonych. Pora przygotować nasze ogrody na jesienne istnienie wielokorowe.

Uroki kończącego się lata – przyjemność doznawania

Podstawę do spędzania późnego lata i zbliżającej się jesieni na przydomowym tarasie czy werandzie stanowią wygodne i solidne wypoczynkowe komplety ogrodowe. Kiedy robi się nieco chłodniej, ale wciąż czujemy ciepło promieni słonecznych, wypoczynek na zewnątrz okaże się nawet lepszy niż ten letni. Nie będziemy się zmagać z upałami, tylko na spokojnie, układając się na wygodnej leżance czy zasiadając w głębokim fotelu, zapomnimy o całym świecie.
Zestawy mebli doskonale uzupełnią rozpieszczające leżaki ogrodowe i huśtawki w różnym stylu. Fantastycznie o każdej porze roku nasze leniuchowanie na świeżym powietrzu uatrakcyjnią fotele wiszące. Idealne na jesienne popołudnia, spędzone pod ciepłym pledem, z filiżanką kakao i w różnobarwnym otoczeniu drzew.

Przydatne akcesoria ogrodowe

W każdym jesiennym ogrodzie zrobi się milej i cieplej, kiedy umieścimy tam pomysłowe promienniki podczerwieni. Zapewnią nam one szybkie rozgrzanie, miejsca i samej atmosfery. Przecież sam kontrast pomiędzy chłodną zewnętrznością a przyjemnością ogrzania się stanowi źródło przyjemności.
Refleksyjny charakter każdego jesiennego zakątka spotkań stworzy też niezastąpione palenisko gazowe. Prezentuje się ono bardzo elegancko, niczym mebel, a w stu procentach spełnia swoje funkcje praktyczne. Poczujemy się jak przy ognisku.

dev@dinusiek.pl