HomeDom i WnętrzeKolorowe meble pokojowe, czyli jak przełamać standard

Kolorowe meble pokojowe, czyli jak przełamać standard

Kolorowe meble pokojowe, czyli jak przełamać standard

Kolorowe meble pokojowe to dość oryginalny wybór, który wprowadza wiele życia i ciekawy efekt w pokoju dziennym czy salonie. Swoimi intensywnymi barwami potrafią zmienić nawet nudny pokój dzienny czy salon w miejsce, gdzie chce się przebywać jak najdłużej.

 

Czym są kolorowe meble?

Kolorowe meble pokojowe to meble w intensywnych kolorach. Nie są one pierwszym wyborem ani najpopularniejszą kategorią, ale dają wiele możliwości. Dzięki nim możemy zaaranżować pokój dzienny, w konkretnej barwie wykorzystując wiele mebli np. w kolorze niebieskim lub użyć pojedynczego modelu, który wprowadzi nieco urozmaicenia. Kolorowe meble posiadają intensywne barwy np. żółte, czarne, zielone czy czerwone. Warto również przemyśleć nad zestawieniem dwóch kolorów, aby stworzyć w pomieszczeniu ciekawy efekt. Meble takie bez problemu otrzymać możemy w salonach stacjonarnych czy sklepach internetowych. W punktach naziemnych czasami będzie konieczne zamówienie danego mebla w oryginalnym kolorze z katalogu.

Matowe czy błyszczące?

Zdecydowanie, jeśli wybieramy meble o intensywnych kolorach, dobrym pomysłem jest wybranie tych błyszczących. Kolor będzie prezentował się najlepiej oraz meble takie będą jeszcze bardziej efektowne. Kolorowe meble pokojowe matowe będą stwarzały wrażenie młodzieżowych. Połyskująca zaś warstwa jednoznacznie kojarzy się z luksusem oraz nowoczesnym designem. W opcji błyszczącej jest też o wiele większy wybór kolorów. Jeśli zdecydujemy się na konkretny rodzaj mebli, warto być konsekwentnym i nie mieszać mebli błyszczących z matowymi. Takie działanie z pewnością będzie lepsze od łączenia obu opcji.

dev@dinusiek.pl