HomeDom i WnętrzeKreatywnie w biurze!

Kreatywnie w biurze!

Kreatywnie w biurze!

Biuro to miejsce, w którym powinniśmy mieć możliwość spokojnej pracy, ale także kreatywnego myślenia. Coraz więcej pracodawców zwraca uwagę na to, jak wygląda przestrzeń ich pracowników. Chcą, aby miejsce to było przyjazne, komfortowe oraz wygodne. Jak urządzić biuro w sposób oryginalny i sprzyjający wygodnej pracy? Oto kilka wskazówek.
Poza klasycznym wyposażeniem biur i gabinetów – biurka, krzesła, szafy – w miejscu pracy może znaleźć się wiele innych przedmiotów, również spełniających podwójną rolę: funkcjonalną i estetyczną. W tym przypadku warto wymienić przede wszystkim wszelkie zegary – obecnie najmodniejsze są zegary wycinane laserowo, które swoim kształtem nawiązują do chmur, zwierząt, znanych budowli, obiektów, postaci z filmów. Zegary działają na klasyczne baterie. Taka ozdoba ściany z pewnością przypadnie do gustu pracownikom.
Drugą opcją jest zamontowanie oryginalnego wieszaka na odzież wierzchnią. W niewielkich biurach mało jest miejsca na stojące wieszaki, dlatego topowe sklepy z dodatkami oferują ciekawsze rozwiązania – wieszaki montowane na ścianach. Również one tworzone są na wzory znane z popkultury, ale również imitują drzewa, chmury, linie wysokiego napięcia z siedzącymi na nich ptakami – wybór jest olbrzymi, a każdy kolejny produkt jest ciekawszy od poprzedniego!

A może przestrzeń kreatywna?

Dobrym pomysłem jest zapewnienie naszym pracownikom przestrzeni, na której mogliby notować swoje pomysły, ale także tworzyć ściankę inspiracji., Najprostszym rozwiązaniem jest kupienie niewielkich tablic korkowych, które znajdziemy w każdym sklepie papierniczym. Innym rozwiązaniem są tablice magnetyczne, na których kartki i inne przedmioty zawieszamy przy pomocy magnesów biurowych. W tym wypadku alternatywą może być również ściana magnetyczna – aby taką stworzyć koniecznie jest kupienie farby o właściwościach magnetycznych.
O kreatywnej przestrzeni biurowej czytaj więcej na kreatywnywarsztat.pl.

dev@dinusiek.pl