HomeCiekaweLorena canals – dywany do każdego pokoju

Lorena canals – dywany do każdego pokoju

Lorena canals – dywany do każdego pokoju

Nadszedł grudzień, a wraz z nim magia zakupów świątecznych. Dobrym wyborem na prezent dla najbliższych może być dywan. Firma lorena canals oferuje piękne dywany dla dziewczynek i chłopców. Marka jest na rynku już od ponad dwudziestu pięciu lat, dbając o komfort, wygodę i elegancki wygląd pokoi. Koronnym produktem lorena canals są dywany dla dzieci.

Rodzaje dywanów lorena canals

Dywany akrylowe przypominają w dotyku wełnę. Są wykonane z bezpiecznego i niealergicznego materiału. Dodatkowo są odporne na wszelkie bakterie, więc są bezpieczne dla naszych pociech. Dzieci mogą się bawić na tych dywanach też z tego względu, że są bardzo miękkie i wygodne. Dodatkowo mamy mnóstwo wzorów, kształtów i kolorów do wyboru. Na pewno każde dziecko znajdzie coś dla siebie – chłopcy mogą wybrać, np. dywan we wzory piratów, a dziewczynki w różowe kropki. Możemy wybrać także pasujący kształt dywanu do pokoju dziecka. Na przykład dywan w kształcie koła, inspirowany stylem skandynawskim, idealnie będzie pasował do minimalistycznych wnętrz. Dywan jest lekki i miękki, a dodatkowym jego plusem jest to, że bez problemu można go wyprać w pralce.
 
Dywany wełniane wykonane są z najwyższej klasy wełny. Tutaj także mamy do wyboru szeroką gamę kolorystyczną oraz mnóstwo kształtów. Dywan „Wool Rug Scribble Black & White” wygląda jak dzieło sztuki. Inspirowany jest dziełami malarza Jacksona Pollocka. Idealnie będzie pasował do nowoczesnych wnętrz, zarówno do pokoju dziecięcego jak i dziennego. Jest wykonany w sześćdziesięciu procent z wełny, a w czterdziestu z bawełny. Innym – równie ciekawym – dywanem jest w kształcie liścia. Dywan jest zielony o wymiarach 120 x 160 cm. Nada każdemu pomieszczeniu nieco nowoczesności. Każdy dywan lorena canals jest wykonywany ręcznie z bezpiecznych dla dzieci tkanin i barwinków, które nie uczulają.

Co jeszcze można kupić na stronie lorena canals?

– Poduszki – w kształcie serca, samochodu, gwiazdy, planety, ale też zwykłe prostokątne i kwadratowe. Każda poduszka posiada niezwykły kształt, jest starannie wykonana, miękka i idealna do wystroju pokoju dziecięcego.
– Kocyki – do wyboru mamy różne kolory, także nietypowe, np. ombre. Wykonane są w stu procentach z bawełny. Idealnie nadadzą się do wystroju pokoju lub do wózeczka.
– Dekoracje na ścianę.
– Kosze – idealne do pokoju dziecięcego do przechowywania zabawek, klocków, ubrań.
– Girlandy – będą się dobrze prezentować jako wykończenie wystroju pokoiku dla dziecka.
 
Marka lorena canals oferuje dywany dla dzieci – w różnych kolorach i kształtach. Każdy jest wykonany z niealergicznych materiałów. Będą idealnie się wpasowywać w wystrój pokoju dla dziecka.
 

dev@dinusiek.pl