HomeDom i WnętrzeMeble na taras

Meble na taras

Meble na taras

Taras to dla wielu osób miejsce szczególne. Takie, o które dba się niczym o drugi salon, urządzając go z rozmachem, z duszą, z pomysłem, z fantazją. Awangardowo, klasycznie, industrialnie lub słodko i ślicznie. Koncepcji tarasowych aranżacji jest tyle, ilu właścicieli tych rozkosznych miejsc na skraju domu i ogrodu. Bogata oferta nowoczesnych mebli tarasowych umożliwia zrealizowanie każdej z nich! Przekonamy się, że nawet najbardziej oryginalna wizja aranżacyjna tarasu spełni się, gdy wybierzemy nowoczesne meble ogrodowe. Stanowiące efekt pracy projektantów, którzy doskonale rozumieją estetyczne wymagania właścicieli ogrodów.

Klasyczne meble na taras

Jeśli fascynuje nas klasyka sama w sobie, to warto przypomnieć sobie ponadczasową urodę rzeczy zrobionych z naturalnego rattanu. Także mebli rattanowych, które dekorowały werandy naszych prababek. W nowoczesnej odsłonie meble na taras, wykonane z rattanu, prezentują się równie zachwycająco, o czym przekonamy się na stronie gardenspace.pl, gdzie znajdziemy wiele interesujących propozycji mebli na taras.

Tradycyjne wzornictwo w nowoczesnej interpretacji

Przykładem tarasowego unowocześnienia tradycyjnego wzornictwa są meble technorattanowe. Nawiązujące poprzez swój design do doskonałych wzorów z przeszłości. Mające w sobie zarazem coś wybitnie nowoczesnego. Technortatanowe krzesła, fotele, stoły, kanapy, szezlongi to perfekcyjne połączenie dwóch światów: elegancji przeszłości z intrygującym designem przyszłości.

Awangarda na tarasie

Zaś miłośnikom maksymalnej awangardy warto polecić meble tarasowe z aluminium. Przypominające nieco wyposażenie dawnych fabryk, poddane wygładzeniu i udoskonaleniu formalnemu. Aluminiowe meble wyglądają dzięki temu także jak przedmioty futurystyczne.

dev@dinusiek.pl