HomeZdrowie i UrodaMedycyna estetyczna – poznaj jej możliwości!

Medycyna estetyczna – poznaj jej możliwości!

Medycyna estetyczna – poznaj jej możliwości!

Każdego dnia nasza skóra na twarzy narażona jest na wiele negatywnych czynników. Przede wszystkim jest to silne zanieczyszczenie, ale również nieodpowiednio dobrane kosmetyki czy stosowanie zbyt mocnych preparatów pielęgnujących. Na stan skóry wpływa również nasza codzienna dieta, brak witamin, niedostateczne nawodnienie czy palenie tytoniu i nadużywanie alkoholu.

Sucha i nieelastyczna skóra?

W wyniku wymienionych czynników nasza skóra traci wodę, staje się przesuszona, mniej elastyczna. Dodatkowo nie pomaga również zmniejszająca się ilość kwasu hialuronowego i kolagenu w naszej skórze – elementy te odpowiadają za utrzymywanie odpowiedniego nawilżenia skóry. W efekcie skóra staje się zwiotczała, pojawiają się pierwsze zmarszczki, a naturalny kontur twarzy zanika. Czy możliwe jest zapobieganie temu procesowi lub też jego zatrzymywanie? Okazuje się, że tak!

Medycyna estetyczna w służbie młodości!

Współcześnie istnieje wiele metod walki z pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Poza kosmetykami i masażami możliwe jest skorzystanie z szerokiego wachlarza zabiegów proponowanych przez medycynę estetyczną. Zabiegi te wykorzystują naturalny kwas hialuronowy, który podawany jest w niewielkich ilościach pod skórę. Dzięki temu działaniu skóra staje się bardziej napięta, sprężysta, a dodatkowo kwas hialuronowy pozwala na gromadzenie większej ilości wody, więc skóra jest nawilżona.
Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego dotyczą takich zagadnień jak konturowanie i wypełnienie ust, poprawa owalu twarzy, wypełnianie zmarszczek mimicznych i wiele innych.
Zabiegi medycyny estetycznej nie wymagają specjalnego przygotowania, a efekty są widoczne już po zabiegu. Efekt wypełnienia utrzymuje się od 9 do 12 miesięcy.

dev@dinusiek.pl

https://livingspacestudio.pl/rodzaje-derek-zimowych-dla-konia-zasady-derkowania/ https://softcupbra.org/jak-zaaranzowac-ogrod-w-nowoczesnym-stylu/ https://yaymicro.pl/najwazniejsze-zalety-rolet-zewnetrznych/