HomeCiekaweMocne i estetyczne torby foliowe i reklamówki dla twojej firmy

Mocne i estetyczne torby foliowe i reklamówki dla twojej firmy

Mocne i estetyczne torby foliowe i reklamówki dla twojej firmy

Promowanie swojej firmy czy działalności biznesowej musi odbywać się tak naprawdę na wielu różnych polach. Czasami te działania kosztują sporo, innym razem mogą być prowadzone niejako przy okazji, jednocześnie tak naprawdę doskonale spełniają swoją rolę – czyli zaznajamiając z logo firmy, z jej nazwą czy danymi teleadresowy.

Torby foliowe z nadrukiem cennik

Właśnie taką rolę mogą spełniać torby foliowe czy reklamówki jednorazowe z nadrukiem. Tego typu rzeczy są zamawiane praktycznie przez każdą firmę zajmującą się sprzedażą – w końcu do czegoś muszą być pakowane zakupy klienta. Marki premium często decydują się na zamówienie opakowań papierowych, te jednak są rzeczywiście drogie i mocno obciążają koszty prowadzenia firmy. Jeżeli jednak zamówi się dobrej jakości torby foliowe z nadrukiem, które zostaną wykonane w sposób estetyczny i ze wzmocnionych materiałów, również doskonale spełniają swoją rolę. Jeśli przetrwają transport zakupów do domu klienta, po drodze nie podrą się i nie zniszczą, najprawdopodobniej zostaną wykorzystane po raz kolejny.

Torby foliowe z nadrukiem cennik dla dużej ilości zamówień

Współcześni ludzie starają się wykorzystywać foliowe torby więcej niż jeden raz. Jeżeli tylko będą one wykonane w sposób estetyczny, z pewnością posłużą później do innych celów. Warto zatem zamówić sporą ilość toreb foliowych, wybierając je w co najmniej kilku formatach i wielkościach, aby zyskać w ten sposób atrakcyjne upusty i obniżki. Kilka formatów foliowych torebkach to możliwość dopasowania ich do wielkości zakupów klienta. Na przedmioty nieduże, lekkie, takie jak na przykład kosmetyki, leki, drobne akcesoria dla dzieci, oraz wiele innych przedmiotów o małych gabarytach, najlepiej sprawdzą się małe foliowe torebki. Duże zakupy wymagają jednak wygodnej torby foliowej o zupełnie innym formacie i wielkości.

Reklamówki jednorazowe z nadrukiem

Dla właścicieli sklepów takich jak na przykład warzywniaki, sklepy ogólnospożywcze, apteki, oraz wiele innych, do pakowania zakupu dla klienta najbardziej sprawdzą się jednorazowe reklamówki z nadrukiem logo sklepu lub jego nazwy. Jeżeli wybierze się reklamówki o odpowiednich parametrach, dzięki którym będzie można uniknąć opłaty recyklingowej, zamówienie zostanie zrealizowane taniej. Takie wzmocnione reklamówki z pewnością będą używane wielokrotnie, a zatem za każdym razem logo czy nazwa firmy będą wyeksponowane i trafią do świadomości kolejnej grupy ludzi. W końcu na tym polega ich rola – mają stanowić opakowanie dla zakupów, ale też reklamować.

dev@dinusiek.pl