HomeBiznesMontaż papy nie musi być trudny

Montaż papy nie musi być trudny

Montaż papy nie musi być trudny

Przyjęło się, że ułożenie papy jest zajęciem trudnym i zajmującym sporą ilość czasu. Do nie tak dawna rzeczywiście tak było dziś jednak jest alternatywa. Tą alternatywą jest papa samoprzylepna, która z powodzeniem wypycha z rynku papę termozgrzewalną.

Czy samoprzylepna papa ma jakieś wady?

Przede wszystkim pierwsze, o czym myślimy to wady nowego rozwiązania. Większość z nas z pewnym dystansem podchodzi do nowości. Papa samoprzylepna również na początku może wydawać się niepewnym wyborem. Jeśli jednak spróbujemy pracować z właśnie z nią, to zobaczymy, że było warto. Nie da się jednak ukryć, że ten rodzaj papy ma wadę i to sporą. Jaka to wada?Papa wierzchniego krycia cena w przypadku produktu samoprzylepnego jest naprawdę wysoka. Nie kupimy jej w kwocie 3-4 złote za metr tak jak papy termozgrzewalnej. Nie doszukamy się prawdopodobnie żadnej innej wady takiego wyboru.

Jak montuje się papę samoprzylepną?

Montaż tego rodzaju papy przebiega w inny sposób. Nie musimy do niego wynajmować palnika, ponieważ jest on po prostu zbędny. Papę samoprzylepną układa się bardzo łatwo. Po prostu układamy ją stroną, która posiada specjalną klejącą powłokę. Nie będzie z tym raczej większego problemu.

Czy warto wybrać produkt samoprzylepny?

Jeśli zależy nam na łatwości montażu, a także bezpieczeństwie, ponieważ unikamy używania palników, to jak najbardziej warto. Jeśli jednak szukając produktu, jakim jest papa wierzchniego krycia cena jest dla nas na pierwszym miejscu, to powinniśmy wybrać papę termozgrzewalną. Jej zakup nie będzie jednak jedynym wydatkiem dlatego warto zastanowić się nad tym, czy w sumie zakup papy termozgrzewalnej i użycie palnika nie wyjdzie w podobnej cenie jak papa samoprzylepna. Jeśli tak właśnie jest, to po co dokładać sobie pracy z niebezpiecznym w użyciu palnikiem?

Podsumowanie

Profesjonaliści od jakiegoś już czasu z chęcią sięgają po produkt, jakim jest samoprzylepna papa. Warto kierować się wyborem fachowców, ponieważ nie reklamowaliby oni produktu, który nie sprawdza się w codziennej pracy.Prywatni inwestorzy, którzy sami zajmują się swoją budową nie mogą się do produktu jeszcze w pełni przekonać. Jest to zapewne spowodowane wyższą ceną, a także przyzwyczajeniami, informacjami na temat układania papy pochodzącymi z wielu lat wstecz. Dziś jednak naprawdę warto iść z duchem czasu!

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://icmarket.pl/pokrycia-dachowe/papy-bitumiczne/papy-samoprzylepne.html

dev@dinusiek.pl

https://study-abroad.pl/realne-korzysci-z-iso-45001/ https://materialprintshop.com/iso-obowiazek-czy-przywilej/ https://promyana-bg.org/o-czym-trzeba-pamietac-wybierajac-hulajnoge-elektryczna/