HomeCiekaweNaturalne paznokcie po japońsku

Naturalne paznokcie po japońsku

Naturalne paznokcie po japońsku

Zadbane paznokcie zarówno u dłoni jak i u stóp dodają z pewnością urody i elegancji,. Niestety ze względu na to, że codzienne czynności, takie jak zmywanie czy prace w ogródku wpływają negatywnie na ich stan, warto od czasu do czasu poddać się zabiegom w salonie kosmetycznym, które sprawiają, że dłonie i stopy będą wyglądać naprawdę dobrze a zarazem naturalnie. Alternatywą dla innego typu zabiegów jest manicure i pedicure japoński.

Dobroczynne witaminy

Jako, że zabiegi japońskie nie są jeszcze tak bardzo popularne, jak innego typu upiększające zabiegi na paznokcie, by znaleźć salon, który się tym zajmuje, trzeba skorzystać z wyszukiwarki internetowej, do której wpiszemy wyrazy: japoński manicure pedicure warszawa lub dodając inne wybrane przez siebie miasto.
Zabieg jest nieinwazyjny, relaksujący i naturalny. Polega ona na wcieraniu w paznokcie zarówno dłoni jak i stóp specjalnej zielonej pasty z witaminami, a następnie nakładaniu na nie pudru, który sprawia, że wyglądają naprawdę zdrowo i są zadbane.

Stop rozdwajaniu

Krzemionka, która jest używana w przypadku zarówno zabiegów manicure i pedicure japońskiego zawiera wiele niezbędnych dla zdrowia paznokci mikro i makroelementów, zapobiegając ich rozdwajaniu łamaniu.
Kiedy więc poddajemy się temu zabiegowi zyskujemy nie tylko ładny wygląd ale także dobrą kondycję paznokci. Jeżeli chcemy zobaczyć, w jaki sposób wyglądają efekty takiego zabiegu, to wystarczy wyszukać w grafice wyszukiwarki zdjęcia, które znajdziemy po wpisaniu słów: japoński manicure pedicure warszawa.

Na stałe

By kuracja przyniosła efekt nie tylko estetyczny, ale i zdrowotny i jej skutki utrzymały się na stałe, należy możliwie regularnie ją powtarzać i wykonywać manicure i pedicure w Warszawie najlepiej co około 3 tygodnie, co najmniej kilka razy pod rząd.
Manicure i pedicure prosto z Japonii to alternatywa dla zabiegów takich jak hybryda, żel czy akryl. Świetnie sprawdza się, kiedy mamy pracę biurową czy z klientem i nie możemy pozwolić sobie na bardzo wyraziste paznokcie lecz pragniemy elegancji i klasy.
Tekst powsta we współpracy z Instytutem zdrowia i urody Medica SPA

Tags

dev@dinusiek.pl