HomeCiekaweNauka przez Internet – nowoczesne formy podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Nauka przez Internet – nowoczesne formy podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Nauka przez Internet – nowoczesne formy podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Współcześnie mamy wiele możliwości związanych z podnoszeniem kwalifikacji zawodowych – przede wszystkim są to kursy organizowane w zakładach pracy czy poza nimi. Wiele osób decyduje się także na samodzielnie wyszukanie kursu i uczestniczenie w nim. Od niedawna w Polsce funkcjonują także platformy e-learningowe, których zadaniem jest dostarczanie wysokiej jakości materiałów szkoleniowych. Jak działają takie platformy? Co warto o nich wiedzieć?

Nowoczesne formy nauki!

Platformy e-learningowe oferują nam różnorodne kursy, w tym kurs Autocad. Inne mogą dotyczyć projektowania prostych grafik do gier komputerowych, tworzenia grafiki użytkowej czy aranżacji wnętrz. Kursy dotyczą najpopularniejszych programów użytkowanych w polskich biurach i przez osoby prywatne. Każdy kurs dostępny jest w formie wideo w języku polskim – przygotowują go specjaliści w swoich dziedzinach. Kursy podzielone są względem stopnia zaawansowania: pierwsze mówią o ogólnych możliwościach, jakie daje dane oprogramowanie, kolejne zajmują się panelami użytkownika i konkretnymi działaniami. Praca na konkretnych przykładach z pewnością przyniesie wiele korzyści!

Czy platformy e-learningowe to dobry wybór?

Zdecydowanie tak – dzięki nim oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale i nasz czas. W przypadku kosztów kursy są znacznie tańsze niż te prowadzone przez konkretnych specjalistów podczas kursów bezpośrednich. Drugą sprawą jest czas – nie musimy nigdzie dojeżdżać, nauka odbywa się w domu lub w każdym dowolnym dla nas miejscu, o ile tylko posiadamy dostęp do Internetu. Ważne jest także to, że po zakupie interesującego nas kursu i zaksięgowaniu wpłaty materiały są automatycznie przypisywane do naszego konta na platformie. Dzięki temu możemy z zakupionych szkoleń korzystać w dowolnym czasie.

dev@dinusiek.pl