HomeCiekaweOdkryj tajemnicę, czyli jak znaleźć pasję w życiu

Odkryj tajemnicę, czyli jak znaleźć pasję w życiu

Odkryj tajemnicę, czyli jak znaleźć pasję w życiu

Zdrowie, zadowolenie, lepsze samopoczucie, pewność siebie. Oto lista najlepszych życzeń, jakie każda kobieta powinna chcieć usłyszeć, a które może sama ziścić. Samo niestety nic nie nadejdzie. Czasem trzeba bardziej się postarać, by coś życiu wyrwać. Żeby to nie były pobożne życzenia, trzeba wyjść od dobrego planu i nie narzekać na brak czasu.

Nastaw ucho i słuchaj.

Pewien mądry człowiek powiedział, że na notoryczny brak czasu najlepsze są kolejne obowiązki. Ktoś inny równie mądry porównał dzień i zajęcia dnia codziennego do skrzyni, kamieni i piasku. Jeśli do skrzyni najpierw trafi piasek, czyli sprawy błahe, nie starczy miejsca dla dużych kamieni – spraw zasadniczych. Jednym słowem należy planować.

Panaceum na większość dolegliwości.

Poza zakupami, najlepszymi przyjaciółkami każdej pani, sport jest tym, co stawia do pionu. Sport poprawia kondycję, ale też poprawia samoocenę i postawę otwartą na wyzwania, a nawet zdolności przywódcze.
Jaki sport wybrać?
Jak co roku bliża się zima, więc narty damskie to dobry pomysł. Żeby umocnić postanowienie i wytrwać w nim trzeba zaopatrzyć się we właściwy ekwipunek. Wydając sporo pieniędzy na narty, kask i gogle każdemu odejdzie ochota na przyjaźń z chwilami słabości.
Kobiety są teraz odważne i otwarte, więc żaden sport nie powinien stać na straconej pozycji. Dlaczego nie boks? Boksująca kobieta może mieć wszystko. Podziw, pewność siebie, zgrabną, smukłą sylwetkę i mnóstwo przyjaciół. I przyjaciółek, z którymi dla relaksu wyskoczy w Tatry na narty damskie.
Piłka nożna? Lepiej rugby. Niech nikt nie kręci głową. Jest prosty sposób na każdą rzecz, która wydaje się niedorzeczna i nieosiągalna. Zamiast wymyślać powody i przeciwności, należy się zastanowić, co trzeba zrobić, by to o czym myślimy, spełniło się, czyli znów trzeba mieć dobry plan. Plan A, plan B i na wszelki wypadek plan C. Jeśli rugby są zbyt extreme, mogą być szachy, ale dopiero po treningu taekwondo. Taekwondo dla dynamicznej dziewczyny jest wymarzonym sportem. Nauczy gibkości i poruszania z gracją i dynamiką.
Dziewczyny wchodzą przebojem w wiele dyscyplin sportu dotychczas zaanektowanych dla mężczyzn. „Odsamczają” je, nadając im kobiecej miękkości. Etos i wizerunek sportowca zmienia się dzięki temu.
Wracając do wyborów na wskroś dziewczęcym sportem, co widać po popularności, są narty damskie w wydaniu biegowym. Dzięki kobietom na damskich nartach, delikatnym, mimo swej siły i wytrzymałości łatwiej uwierzyć w siebie. Nie każdy musi od razu przebiec czterdzieści kilometrów na nartach stylem łyżwowym i zbliżyć się do życiówki Justyny. W zupełności wystarczy z nartami damskimi przypiętymi do nóg, w gronie przyjaciół, pokonać kilka tras dla biegaczy. Do tego typu narciarstwa nie potrzeba nawet gór. Rozległe tereny Podlasia zapraszają.
Na zakończenie coś z innej beczki. Kręgle! Jeśli teraz słychać śmiechy…niesłusznie. Można uprawiać ten sport w wersji spacerowej, jednak wkładając w to odrobinę wigoru, można się spocić i zmęczyć, a i poczuć mięśnie, o których nie miało się pojęcia, że istnieją.
Narty na nadchodzący sezon znajdziesz na stronie http://agasport.com.pl/damskie-cat-4.

dev@dinusiek.pl