HomeDom i WnętrzePierwszy, wiosenny grill – jak go zorganizować?

Pierwszy, wiosenny grill – jak go zorganizować?

Pierwszy, wiosenny grill – jak go zorganizować?

Ciepłe, majowe dni zachęcają do tego, aby zorganizować przyjęcie czy spotkanie w ogrodzie. Bez względu na rodzaj spotkania grill jest zawsze dobrym pomysłem. Zanim jednak zaprosimy gości sprawdźmy, czy wszystkie elementy niezbędne do siedzenia są sprawne i czyste!

Miejsce do siedzenia

Najważniejsze jest stworzenie miejsca do biesiadowania – w tym celu wyjmijmy w końcu meble ogrodowe z piwnicy i poświęćmy im nieco czasu. Sprawdźmy je z bliska: czy posiadają pęknięcia? A może są odkształcone? Niestety, w przypadku mebli z PCV są one niezwykle podatne na uszkodzenia. Jeśli faktycznie posiadają one defekty możemy próbować je naprawić, jednak w większości przypadków lepszym rozwiązaniem jest po prostu kupno nowych. Jeśli lubimy spędzać czas w ogrodzie: nie oszczędzajmy na meblach. Zadbajmy o to, aby były one wykonane z trwałego materiału, odpornego na uszkodzenia. Najpopularniejszymi obecnie są meble ogrodowe z technorattanu. Co warto o nich wiedzieć?

Technorattan – odpowiedź na oczekiwania klientów

Tworzywo technorattanowe znane jest od kilkunastu lat w Polsce, jednak dopiero od niedawna zyskuje prawdziwą popularność. Wszystko za sprawą wyjątkowych i nowoczesnych projektów mebli i dodatków, które znajdziemy w sklepach producentów. Technorattan, ze względu na swoją nieporowatą strukturę, nie wchłania wilgoci ani brudu, a czyszczenie jego powierzchnie nie wymaga trudu. Dodatkowo technorattan dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej: od bieli, poprzez szarość aż po głęboki brąz i czerń. Włókno technorattanowe jest odporne na uszkodzenia, zarysowania, odkształcenia – na długo zachowuje ono swoja elegancką formę. W zestawach mebli technorattanowych znajdziemy fotele, krzesła, kanapy, leżanki, huśtawki, stoły, stoliki kawowe, osłony na donice i skrzynie ogrodowe.

dev@dinusiek.pl