HomeCiekawePożyczka na wakacje

Pożyczka na wakacje

Pożyczka na wakacje

Wakacje bez urlopu? Jeżeli nie zgromadziłeś oszczędności pozwalających pokryć odpoczynek nad Bałtykiem lub za granicą, to zawsze możesz skorzystać z pożyczki. Gdzie zawnioskować o tanią pożyczkę?
W 2014 r. na wakacje wyjechało niemal 60% osób. Dla branży turystycznej udany był również rok poprzedni, a specjaliści uważają, że również w tym roku właściciele hoteli i touroperatorzy nie będą narzekać na wysokość zarobku. Jeżeli nie mogłeś pozwolić sobie na regularne odkładanie pieniędzy przez cały rok, to wcale nie musisz rezygnować z wakacyjnego wyjazdu. Stałe dochody i dobra historia kredytowa to przepustka do otrzymania pożyczki. Gdzie się o taką starać?

Po pieniądze nie tylko do banku

Złożenie wniosku kredytowego w banku będzie dobry krokiem, jeżeli urlop planujesz dopiero za kilka tygodni. Wówczas możesz poczekać kilka dni na odpowiedź. Co w sytuacji, gdy znalazłeś atrakcyjną ofertę last minute, z której chciałbyś skorzystać? W takiej sytuacji musisz działać szybko, ale rozsądnie. Składając wniosek w firmie pozabankowej, odpowiedź otrzymasz już po kilku minutach. Aby jednak pożyczka nie okazała się za droga, koniecznie sprawdź ranking pożyczek na wakacje – chwilovka.pl.
Kierując się informacjami zawartymi w rankingu, możesz nie tylko wybrać najkorzystniejszą ofertę, lecz także sprawdzić, jakie kwoty są skłonne pożyczyć poszczególne firmy. Z twojego punktu widzenia to również spora oszczędność czasu – nie musisz sprawdzać ofert na internetowych stronach poszczególnych firm.

Pożyczka również dla młodych

Letni wypoczynek pozwala zregenerować siły. Według specjalistów zmiana otoczenia na kilkanaście dni co najmniej raz w roku sprawia, że na istotne dla nas sprawy patrzymy inaczej. Dotyczy to jednak nie tylko osób wykonujących pracę, lecz także tych, którzy się uczą. Od października zaczynasz studia? Zatem wypoczynek po intensywnym roku nauki po prostu ci się należy.
Chwilówkę od 18 lat możesz wziąć prosto. Zamierzając pracować np. przez dwa miesiące, z powodzeniem możesz skorzystać z oferty firm pozabankowych. Jeżeli okażesz się solidnym pożyczkobiorcą, możesz liczyć, że w przyszłości nie będziesz miał problemu z dostępem do dodatkowej gotówki. W ten sposób również budujesz swoją wiarygodność kredytową. Przyda ci się ona w przyszłości, gdy będziesz chciał usamodzielnić się i w tym celu np. zawnioskujesz o przyznanie ci kredytu mieszkaniowego.
Czy już wiesz, gdzie w tym roku udasz się na wakacje?

dev@dinusiek.pl