HomeCiekawePrestige City Kraków – luksusowe osiedle w Krakowie

Prestige City Kraków – luksusowe osiedle w Krakowie

Prestige City Kraków – luksusowe osiedle w Krakowie

Mieszkanie na osiedlu o wysokim standardzie to marzenie wielu osób. Szczególnie dotyczy to osób, które pracują i przebywają dużo czasu w dużych miastach, takich jak choćby Kraków. Powrót do swojego własnego domu, położonego z dala od zgiełkliwych centrów miast, dużego tłoku i natężenia samochodów daje ukojenie i relaksuje. Wokół miast takich jak Kraków powstaje wiele luksusowych osiedli, które z jednej strony cechuje wysoki standard oferowanych mieszkań i udogodnień, a z drugiej bliskość natury. Jednym z takich osiedli jest Prestige City w Krakowie. Osiedla takie jak to stanowią świetne połączenie nowoczesnych technik deweloperskich i poszanowania dla natury. Co więcej, osiedla te mają świetne skomunikowanie z centrum miasta.

Podmiejskie osiedle marzeniem wielu krakowian

Choć mieszkanie w środku miasta ma niewątpliwie wiele zalet, przede wszystkim bliskość do miejsca pracy czy wszelakich instytucji, to większość osób zdecydowanie woli jednak cichsze i spokojniejsze okolice. W takich miejscach można odpocząć i odetchnąć od zgiełku dużego miasta. W mieście takim jak Kraków jest to szczególnie pożądane. Dawna stolica Polski to miasto o dużym natężeniu ruchu samochodów oraz silnym zanieczyszczeniu powietrza. Nie dziwi zatem to, że marzeniem wielu osób jest mieszkanie lub dom położone z dala od takich niedogodności. Jeśli chodzi o oddawane pod klucz domy od dewelopera Kraków jest miastem, gdzie jest w tej chwili spory wybór. Szczególnie pożądane jest luksusowe osiedle w Krakowie, które jest położone na uboczu, a do którego jest łatwo i szybko dojechać. Właśnie takim osiedlem jest Prestige City Kraków, osiedle, na którym dostępne są domy szeregowe od dewelopera zlokalizowane już poza terenem zurbanizowanym, ale dające jednocześnie komfort szybkiego dotarcia do miasta.

Prestige City Kraków

Osiedle to jest już w realizacji. Można kupować gotowe realizacje lub rezerwować domu z następnych etapów inwestycji. Osiedle Prestige City to luksusowe osiedle w Krakowie położone na południowym jego krańcu. Jego atutem jest bliskość zieleni i terenów rekreacyjnych, a jednocześnie dobre skomunikowanie z miastem oraz autostradą. Osiedle jest grodzone, wyposażone w monitoring, posiada własne place zabaw i oferuje mieszkańcom komfort przy jednoczesnym zachowaniu prywatności. Oferowane w nim domy od dewelopera Kraków są wyposażone we wszelkie niezbędne udogodnienia, w tym łącza światłowodowe. Na to luksusowe osiedle w Krakowie składają się domy w zabudowie szeregowej, wille oraz apartamenty. Na terenie osiedla jest także przedszkole, szkoła oraz gabinety lekarskie.

dev@dinusiek.pl