HomeCiekawePrezentowe inspiracje

Prezentowe inspiracje

Prezentowe inspiracje

Poszukiwania prezentów zawsze wiążą się z pewnymi obawami. Przed każdą uroczystością zastanawiamy się, czy na pewno dobrze trafiliśmy w gusta obdarowywanej osoby, czy nasz podarunek będzie  stosowny i czy pasuje do okazji. Żeby ułatwić Ci to zadanie mamy kilka propozycji na piękne i uniwersalne prezenty na każdą okazję!

Uniwersalny prezent dla każdego

Jeśli nie znamy zbyt dobrze preferencji osoby, dla której poszukujemy prezentu, warto postawić na bezpieczne rozwiązanie. Idealną opcją będzie zakup karty podarunkowej. Nie musisz ograniczać się do wyboru jednej konkretnej marki. Większość galerii handlowych prowadzi sprzedaż bonów do wszystkich sklepów znajdujących się na terenie centrum. Miej na uwadze, że karta podarunkowa jest dość prostym rozwiązaniem – kupując prezent dla bliskiego przyjaciela lepiej wybrać coś bardziej osobistego.

Chwila dla siebie

Większość osób, szczególnie tych mieszkających w dużych miastach, prowadzi szybki tryb życia. Nie mamy czasu na małe przyjemności, coraz ciężej nam złapać oddech i oddać się relaksowi. Sprawisz wielką przyjemność bliskiej osobie, kiedy sam zadbasz o jej samopoczucie i zdrowie! Najlepszą okazją do odpoczynku będzie zakup zabiegu relaksacyjnego w salonie SPA. Z kolei każdy miłośnik kultury i sztuki będzie zachwycony, kiedy zafundujesz mu wejściówkę na dobry spektakl w teatrze.

Podaruj wspomnienia

Oryginalnym pomysłem na efektowny prezent jest fotoksiążka – nowoczesna wersja tradycyjnego albumu fotograficznego. Na stronie http://www.cewe-fotoksiazka.pl/, przy użyciu wygodnego programu, możesz zaprojektować po kolei każdą stronę Twojej własnej księgi wspomnień. Możesz dostosować jej zawartość do okazji i osobowości obdarowywanej osoby. Odsłanianie każdej strony będzie kolejnym krokiem w sentymentalnej podróży przez najpiękniejsze chwile, utrwalone na kartach fotoksiążki.
 
 

dev@dinusiek.pl