HomeZdrowie i UrodaPrywatne pogotowie medyczne

Prywatne pogotowie medyczne

Prywatne pogotowie medyczne

Nowoczesna propozycja medyczna skierowana do klientów indywidualnych, korporacyjnych i towarzystw ubezpieczeniowych to – prywatne pogotowie medyczne.

Ratownictwo oparte na solidnej strukturze

Szybkie i skuteczne działanie zapewnia działająca bez zarzutu organizacja. Najlepsi ratownicy i lekarze. Wykwalifikowani, doświadczeni, zaangażowani w swoją pracę. Do tego nowoczesny sprzęt. Plus dobra komunikacja.

Nowoczesne centrum medyczne

Centrum Medyczne Falck zajmuje się szeroko pojętymi usługami medycznymi: m.in. podstawową i specjalistyczną opieką zdrowotną, rehabilitacją medyczną, opieką medyczną dla firm,
przychodniami przyzakładowymi, programami profilaktycznymi.
W ramach ich działań znajduje się także ratownictwo medyczne na najwyższym poziomie. Korzystają z przygotowanych przez specjalistów z zakresu ratownictwa medycznego – Ramowych Procedur Przyjmowania Zgłoszeń i Dysponowania Zespołami Ratownictwa Medycznego.

Pierwsze Prywatne Pogotowie Medyczne w naszym kraju

Falck to pierwsza firma w Polsce, która zorganizowała Prywatne Pogotowie Medyczne. Posiadają własny numer alarmowy. Wyróżniają się tym, że w każdym zespole wyjeżdżającym do pacjenta jest lekarz. Wyróżnia ich doświadczenie i profesjonalizm, dlatego warto im zaufać.

dev@dinusiek.pl

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

http://mna-sf.org http://alp-link.com/wygodny-ubior-jezdziecki-jakie-elementy-wybrac/ http://raildude.pl