HomeDom i WnętrzePrzedpokój – jaki wybrać lustro?

Przedpokój – jaki wybrać lustro?

Przedpokój – jaki wybrać lustro?

Coraz częstszym rozwiązaniem jest powieszenie lustra w przedpokoju. Lecz nie każde lustro będzie spełniać w przedpokoju swoją rolę lub w ogóle nie pasować do aranżacji wnętrza. Dlatego wybór lustra powinien być podyktowany jego przeznaczeniem i funkcją jaką ma spełnić.

Najbardziej klasycznymi lustrami są lustra srebrne, które oddają naturalne kolory

Jeżeli zatem lustro przedpokojowe będzie lustrem, w którym będziemy się przęglądać przed wyjściem z domu to wybór powinien paść na takie właśnie lustro. Lustra brązowe natomiast przekłamują trochę rzeczywistość i odbicie w nich wydaje się skąpane w ciepłym słońcu. Śniada czy bardziej zarumieniona cera wygląda lepiej, ale jest to tylko fałszywe odbicie, więc ocenianie w tym lustrze dobranego makijażu nie jest najlepszym pomysłem. Podobnie rzecz się ma z lustrami grafitowymi, które jednak dają obraz też przekłamany jednak zimniejszy.

Poza wartościami czysto użytecznymi, lustra mają spore zastosowanie w aranżacji wnętrz

Świetnie nadają się do optycznego powiększenia wnętrza lub wprowadzeniu większej ilości światła do niedoświetlonego przedpokoju. Jeżeli więc nasz przedpokój nie jest ogromnych rozmiarów, świetnym rozwiązaniem będą lustra w drzwiach szafy. Lustra grafitowe czy brązowe częściej znajdują zastosowanie właśnie w celach aranżacyjnych, gdzie ich funkcjonalność jest sprawą drugorzędną.
Ponadto lustra w drzwiach szafy to rozwiązanie dwa w jednym, dzięki czemu resztę ścian można przeznaczyć za aranżacyjne fantazje. Nie zawsze bowiem jest wystarczająco miejsca aby w przedpokoju czy sypialni powiesić wielkie lustro na ścianie, która może służyć za miejsce na portrety rodzinne czy inne pamiątki.
Wszelkiego rodzaju lustra na wymiar zamówisz w firmie Krak-Trans Sp. z o.o. – www.kraktrans.pl/lustra/

dev@dinusiek.pl

https://lancejamesstudios.com/szusowanie-na-stoku/ https://inklouds.pl/czy-iso-13485-jest-w-stanie-pomoc-firmie/ https://lashplicity.com/miedzynarodowy-certyfikat-fsc/