HomeCiekaweRecepcja – wizytówka każdej firmy

Recepcja – wizytówka każdej firmy

Recepcja – wizytówka każdej firmy

O tym, jak ważne jest stanowisko recepcji wie każdy manager hotelu, restauracji, sal konferencyjnych czy firm, bez względu na branżę. Recepcja jest pierwszym zetknięciem z daną marką czy miejscem, dlatego konieczne jest zadbanie o jej elegancki i schludny wygląd, dopasowany do filozofii przedsiębiorstwa. W Polsce istnieje wiele topowych firm zajmujących się wyłącznie meblami recepcyjnymi – warto przyjrzeć się z bliska ich ofercie. Jakie parametry powinny posiadać meble recepcyjne?

Meble tworzone na wymiar

Większość firm meblarskich udostępnia wzory oferowanych produktów, jednak w licznych przypadkach konkretne biurka recepcyjne i ich obudowa tworzone są na daną miarę. Wynika to z różnic rozmiarów pomieszczeń. Najczęściej wykorzystywane są meble zawierające biurko i wyższy kontuar – w tym przypadku z zewnątrz zabudowa pozwala na ukrycie biurka, a od wewnętrznej strony znajduje się tam blat oraz liczne półki. Takie rozwiązanie pozwala na umieszczenie na stanowisku pracy komputera, niezbędnych dokumentów, ale i przyborów biurowych.
Wiele mebli recepcyjnych posiada również dedykowane oświetlenie – takie rozwiązanie z pewnością przykuwa wzrok i sprawia, że meble stają się znacznie bardziej atrakcyjne. Meble recepcyjne tworzone są z różnorodnych materiałów: litego drewna, materiałów syntetycznych oraz płyt drewnianych.
Czytaj więcej: complexoffice.pl

dev@dinusiek.pl