HomeBiznesSale konferencyjne w Warszawie – oferta Hotelu Lord

Sale konferencyjne w Warszawie – oferta Hotelu Lord

Sale konferencyjne w Warszawie – oferta Hotelu Lord

Konferencje są w tej chwili organizowane niezmiernie często – tym bardziej w Warszawie. Są to jednak spotkania, w których uczestniczy różna liczba gości – od kilku czy kilkunastu, poprzez kilkadziesiąt, a kończąc nawet na kilkuset. W tym ostatnim przypadku można mieć swoisty problem z wyborem odpowiedniego miejsca do organizacji konferencji – przede wszystkim z uwagi na fakt, że większość dostępnych miejsc będzie zbyt mała. Na szczęście są obiekty, które spełnią takie metrażowe wymagania – a w dodatku posiadają i wiele innych zalet. Taki jest właśnie warszawski Hotel Lord, którego wyjątkowa lokalizacja, szeroka oferta, jak również luksusowe wnętrza sprawiają, że jest to obiekt często wybierany na siedzibę nawet międzynarodowych konferencji. Co warto wiedzieć o jego ofercie?
 

Hotel Lord – oferta

Hotel Lord to hotel konferencyjny w Warszawie, który oferuje potencjalnym klientom naprawdę wiele możliwości. W hotelu dostępnych jest aż 11 sal bankietowych i konferencyjnych, które umożliwiają zorganizowanie spotkania dla 8 osób, ale i dla 350 osób! Każda z sal może zostać zaaranżowana na różne sposoby, które są podane na stronie internetowej firmy – często bowiem od rozmieszczenia stolików zależy ile osób się gdzie zmieści. Kto chce dokładnie zapoznać się z tymi możliwościami, albo skontaktować się bezpośrednio z hotelem, żeby dowiedzieć się więcej o szczegółach organizacji czy zamawianiu miejsca powinien zajrzeć na stronę hotellord.pl.
 

Hotel Lord – dodatkowe atrakcje

Hotel Lord nie tylko jest świetnie usytuowany, a jego wnętrza zachwycające. Jest popularny również ze względu na dodatkowe atrakcje, jakie oferuje. To na przykład strefa SPA, gdzie można wypocząć, restauracja, gdzie można zjeść coś pysznego, czy klub, gdzie można potańczyć. A oczywiście odpoczynek oferowany jest w jednym z licznych pokoi o wysokim standardzie.

dev@dinusiek.pl