HomeCiekaweŚlub blisko natury – jak go zorganizować?

Ślub blisko natury – jak go zorganizować?

Ślub blisko natury – jak go zorganizować?

Śluby w ogrodach, parkach – to nowość, która od kilku lat jest jedną z najpopularniejszych opcji wybieranych przez pary młode. W związku ze zmianą przepisów w roku 2015 pary młode mogą zgłosić chęć zorganizowania ceremonii ślubnej poza USC. Oczywiście wymogiem jest, aby wybrane miejsce było odpowiednio uroczyste. Śluby w plenerze to świetna opcja Dla osób, które pragną nietuzinkowej ceremonii i wyjątkowych wspomnień. Jak zorganizować taką imprezę?

Znajdź odpowiednie miejsce na ślub w Warszawie – restauracja z ogrodami, parkami

Aby jak najbardziej uprościć sprawę ślubu i późniejszego wesela czy przyjęcia dla najbliższych najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie sali weselnej pod Warszawą, przez co koszty okażą się zdecydowanie niższe niż w lokalach umiejscowionych w centrum miasta. Decydując się na nietypową lokalizację możemy szukać hoteli czy restauracji położonych blisko jezior, parków. Jedną z ciekawych opcji jest Jezioro Zegrzyńskie, które stanowi znany i ceniony punkt wypadowy Warszawiaków. Położone niedaleko Warszawy z pewnością powinno być wzięte pod uwagę. Jednym z ciekawszych miejsc jest bez wątpienia Windsor Hotel, który zaoferuje nam zorganizowanie ślubu w jednej z sal lub też na terenach zielonych przylegających do hotelu. Zaraz po uroczystości goście zostaną poproszeni do stołu. O ofercie hotelu przeczytamy na stronie windsorhotel.pl.

Jak zorganizować uroczystość w ogrodzie?

Najprostszym sposobem będzie znalezienie firmy usługowej, która specjalizuje się w organizacji przyjęć na świeżym powietrzu. W przypadku ślubów oferują one namioty, krzesła, ozdoby, dywany. Oczywiście pracownicy firmy zajmują się samodzielnie ustawianiem wszystkich elementów, odciążając tym samym parę młodą. Istotne jest stworzenie miejsca dla urzędnika cywilnego udzielającego ślubu!

dev@dinusiek.pl