HomeDom i WnętrzeSpokój w czterech kątach familijnych

Spokój w czterech kątach familijnych

Spokój w czterech kątach familijnych

Rodzice dobrze wiedzą, że chwila spokoju w domu, w którym są dzieci, to niemalże marzenie. W familijnym mieszkaniu wciąż coś się dzieje. Chodzi nie tylko o atrakcje, zabawy, rozmowy, krzyki i płacz. Ale także o wszelkie wypadki, mniejsze oraz niestety te większe i poważniejsze. Nabite guzy, obtarcia, zranienia, siniaki stanowią wręcz rodzicielską codzienność. Jak zapobiec poważniejszym zdarzeniom z udziałem dzieci?

Rewelacyjne bramki na schody dla dzieci

W wielu domach nieodzowne okażą się bramki na schody dla dzieci. Uchronią one maluchy przed niebezpieczeństwem, a rodzicom zapewnią spokój ducha. Jednocześnie montaż takich bramek to krok w kierunku wygody życia codziennego. Mając zabezpieczone schody, będzie można dać dzieciom więcej swobody, otwierając wnętrza, pomiędzy którymi maluchy będą mogły chodzić.

Klamki z zabezpieczeniem

Maluchy są bardzo twórcze. Niestety bywa to niezwykle niebezpieczne. Kiedy otworzą na przykład drzwi prowadzące na balkon czy taras. Żeby tak się nie stało, warto rozważyć założenie specjalnych klamek z zabezpieczeniem na kluczyk, z którym nie poradzi sobie małe dziecko. Dzięki takiemu rozwiązaniu będzie można zostawić na chwilę większe dziecko samo w pokoju, z którego nie wydostanie się nieoczekiwanie.

dev@dinusiek.pl