HomeCiekaweTani kurier do Niemiec

Tani kurier do Niemiec

Tani kurier do Niemiec

Polacy coraz chętniej wysyłają przesyłki za granicę. Z tej usługi kurierskiej korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. Na ilość przesyłek zagranicznych wpływ ma zarówno rozwój rynku e-commerce, duża emigracja zarobkowa Polaków oraz współpraca pomiędzy przedsiębiorstwami. Ten trend szczególnie widać w wymianie handlowej z naszymi zachodnimi sąsiadami. Tanim kurierem do Niemiec wysłać można więc koperty z dokumentami, małe paczki oraz duże palety, a doświadczony przewoźnik dołoży starań, by wszystkie przesyłki dotarły do odbiorcy w stanie nienaruszonym.

Jak spakować przesyłkę do Niemiec?

To nadawca jest odpowiedzialny za przygotowanie przesyłki do drogi i warto pamiętać, że źle zapakowanej paczki po prostu kurier nie zabierze. Przy pakowaniu warto zapoznać się z wytycznymi przewoźników. Wielu z nich oferuje także dedykowane opakowania oraz praktyczne wypełniacze. Chodzi przede wszystkim o bezpieczeństwo innych paczek oraz samego przewoźnika. Z tego samego powodu przed wysłaniem czegokolwiek kurierem należy zapoznać się z listą towarów zabronionych w transporcie. Wynika ona z przepisów międzynarodowych oraz wewnętrznych regulacji firmy kurierskiej. Poza tym warto sprawdzić, jakie ograniczenia wprowadził kraj, do którego wysyłamy.

Jak zamówić taniego kuriera za granicę?

Procedura zamawiania kuriera zagranicznego FlyPak.pl jest intuicyjna i wymaga od nas jedynie dostępu do Internetu. W dedykowane miejsce formularza wpisujemy podstawowe dane adresowe oraz parametry przesyłki takie jak waga oraz wymiary. W tym miejscu również określamy, czy przesyłka jest sortowana oraz możemy wybrać opcje dodatkowe z całego dostępnego katalogu .Wielu klientów decyduje się na przykład na wybór dodatkowego ubezpieczenia lub też usługę ekspresową. Niezwykle ważny moduł śledzenia przesyłki jest dostępny bezpłatnie i w ten sposób możemy również sprawdzić, czy przesyłka została odebrana przez odbiorcę. Na podstawie wszystkich wprowadzonych danych otrzymamy oferty różnych przewoźników, którzy dostarczają paczki za granicę. Po wybraniu tej korzystnej – płacimy, drukujemy list przewozowy i czekamy na przyjazd kuriera, który zabierze od nas paczkę i zawiezie do adresata.

dev@dinusiek.pl