HomeDom i WnętrzeTanie domy z drewna — alternatywa dla drogich konstrukcji

Tanie domy z drewna — alternatywa dla drogich konstrukcji

Tanie domy z drewna — alternatywa dla drogich konstrukcji

Tanie domy z drewna są bardzo interesującą alternatywą dla standardowego budownictwa. Pozwalają na postawienie niskim kosztem domu, który będzie funkcjonalny i wykonany z naturalnych materiałów. Wiele osób posiada pewne obawy co do trwałości, ale domy takie wbrew pozorom są tak samo wytrzymałe co te murowane. Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na pytania, czym są takie domy i dlaczego warto je wybierać.

Czym są domy z drewna

Tanie domy z drewna całoroczne to konstrukcje wykonywane z drewnianych bali na zamówienie przez profesjonalną firmę. Posiada ona w swoim katalogu różne konstrukcje różniące się od siebie wnętrzem czy zestawieniem pomieszczeń. Po wybraniu odpowiedniego modelu i złożeniu zamówienia firma taka wykonuje konstrukcje i oddaje ją właścicielowi w stanie surowym zamkniętym. Jest to bardzo korzystne, gdyż dom taki umożliwia wykończenie go we własnym stylu i nie wymaga żadnych dodatkowych prac konstrukcyjnych. Podczas trwania całego procesu właściciele nie muszą nadzorować budowy czy troszczyć się o jej przebieg.

 

Cena i proces stawiania

Zdecydowanie największymi plusami tanich domów z drewna jest ich cena i prostota stawiania. Koszty są bardzo atrakcyjne i jeśli nie są konkurencyjne do standardowych domów murowanych, to są niższe od nich. Stosunek jakości do ceny biorąc pod uwagę naturalny budulec, również jest świetny. Ceny rozpoczynają się już od kilkudziesięciu tysięcy złotych za całoroczny i w pełni funkcjonalny dom co jest bardzo korzystną kwotą dla osób dysponujących małym budżetem lub niechcącym przeznaczać na ten cel dużych sum.

 

dev@dinusiek.pl