HomeCiekaweTanie i eleganckie suknie ślubne

Tanie i eleganckie suknie ślubne

Tanie i eleganckie suknie ślubne

Suknia ślubna to najbardziej wyjątkowa sukienka, jaką założy kobieta w całym swoim życiu. Dlatego też należy poświęcić czas, by wybrać tą najpiękniejszą i najbardziej odpowiednią.

Tanie suknie ślubne

Nie ma co ukrywać – z racji tego, że taka suknia zostanie wykorzystana jeden jedyny raz ważne jest to, by jej cena nie była przytłaczająca. Wybierając suknie ślubne Trójmiasto może stać się miejscem, gdzie znajdzie się te najpiękniejsze. Oczywiście każda przyszła panna młoda ma wyobrażenia dotyczące własnego wyglądu, a nawet wymarzony krój samej sukni ślubnej. Jednakże, bardzo często zdarza się, że ta „wyśniona” suknia nie do końca pasuje do rodzaju figury. W takich sytuacjach wprost nieoceniona jest pomoc obsługi w salonie ślubnym, gdzie jak wiadomo można spotkać ekspertów. Do tego, bardzo często można tam po prostu miło spędzić czas na dokonywaniu wyborów i przymiarkach. Panna Młoda może liczyć na to, że zakładając określone tanie suknie ślubne Trójmiasto, a raczej znajdujący się tam specjaliści na pewno służyć będą dobrą i cenną radą.

Co można wybrać?

Podstawowych krojów sukien jest aż pięć, każda z nich odznacza się czymś zupełnie innym. Model prosty to sukienka z prostą spódnicą, zupełnie nie poszerzaną ku dołowi. Dopasowuje się ją zaszewkami. Może być też krojona z cięciami francuskimi. Aby zapewnić Pannie Młodej swobodę ruchów, suknia powinna posiadać rozporek albo pęknięcie (od linii kolan). Ten model odpowiedni jest dla pań wysokich, o smukłej figurze i nienagannej linii bioder. Model o nazwie „syrena” to suknia wyraźnie podkreślająca biodra i posiadająca rozszerzony od kolan dół. Powinny ją zakładać panie o nienagannej linii bioder – zarówno z przodu jak i z profilu. Kolejny rodzaj sukni to tzw. model „litera A”. Jest to suknia ślubna dopasowana w biuście i rozszerzająca się ku dołowi. Nie ma tu wyraźnego podkreślenia talii, a dolna linia sukni to trapez. Jest to model dość uniwersalny – pasuje do każdego typu figury.
Model princessa to natomiast suknia, która za pomocą tzw. francuskich cięć doskonale dopasowuje się do sylwetki (od góry do dołu). Zazwyczaj jest dość mocno rozszerzana, gdyż jak sama nazwa wskazuje – Panna Młoda ma wyglądać jak księżniczka. Ten model można zakładać z halką (która nada objętości), lub bez halki (suknia będzie miękko opadać). Princessa pozwala optycznie wyszczuplić sylwetkę. Ostatni model to suknia Empire – z odciętym stanem i lejącą spódnicą. Może mieć krótki, ale i długi rękaw. Jest idealna dla niższych kobiet, bo optycznie wyszczupla i „podwyższa”, a także nie wymaga idealnego wcięcia w talii.

dev@dinusiek.pl