HomeCiekaweTarocistki – co warto o nich wiedzieć?

Tarocistki – co warto o nich wiedzieć?

Tarocistki – co warto o nich wiedzieć?

Coraz więcej Polaków decyduje się na skorzystanie z pomocy profesjonalnej wróżki – zazwyczaj powodem tego jest niestabilna sytuacja w pracy, problemy sercowe, kłopoty z przewlekłymi chorobami. Same wróżki przyznają, że dzwonią do nich osoby w różnym wieku i z różnorodnymi problemami. Najczęściej interesuje ich, czy czekają ich jakiekolwiek zmiany, czy mogą liczyć na polepszenie swojej obecnej sytuacji. Wielokrotnie zdarza się, że zależy im jedynie na rozmowie z osobą, która ich wysłucha i doradzi, jakie wyjścia z sytuacji są możliwe.

Gdzie znajdziemy wróżki?

W Polsce działa kilkanaście doświadczonych i profesjonalnych tarocistek, które swoje umiejętności niejednokrotnie prezentowały na łamach gazet, w telewizji czy w radio. Są to osoby o wieloletnim stażu, posiadające ukończone kursy i szkolenia z zakresu ezoteryki. Wiele z nich posiada także wyjątkowy dar rozmowy, przez co znacznie łatwiej jest nawiązać im kontakt z potencjalnymi klientami. Wróżki i tarocistki cechuje przede wszystkim otwartość, empatia dla ludzkiego cierpienia oraz wiele cierpliwości. Obecnie wróżek szukać należy przede wszystkim w sieci – te profesjonalne posiadają własne strony internetowe, na których znajdziemy wiele przydatnych informacji: godziny dyżurowania przy telefonie, posiadanie doświadczenie. Tarot na telefon to obecnie najczęściej wybierana forma wróżenia. Jak wygląda ich praca?
Tarocistki korzystają ze znanych większości osób kart tarota. Kary stanowią narzędzie pracy, dlatego tarocistki muszą wybrać ten rodzaj talii, który okaże się dla nich najbardziej przychylny. Doświadczona tarocistka wie, jak przechowywać karty – jako byt obdarzony energią muszą być one zamknięte w szkatułce i owinięte aksamitnym czy jedwabnym materiałem. Wróżki dbają również o to, aby kart nie dotykały osoby obce – może to przenieść energię obcej osoby na karty.

dev@dinusiek.pl