HomeTurystykaWczasy last minute – co warto wiedzieć?

Wczasy last minute – co warto wiedzieć?

Wczasy last minute – co warto wiedzieć?

Zaplanowanie wyjazdu urlopowego dla wielu z nas jest kłopotliwe – wynika to zazwyczaj z problemów z ustaleniem terminu dni wolnych w pracy. W niewielkich firmach, kiedy pracownicy odpowiedzialni są za konkretne zadania, nie ma możliwości ich zastąpienia, jak w dużych korporacjach. W ich przypadku dobrym rozwiązaniem może okazać się last minute – czyli wyjazdy na ostatnią chwilę! Co warto o nich wiedzieć?
Wczasy last minute dostępne są w niższych cenach w stosunku do cen wyjściowych – najczęściej stanowią one 60% ceny wyjściowej. Last minute wymaga jednak od nas szybkiej decyzji związanej z wyjazdem – najczęściej są to 2-3 dni. Jeśli nasz szef samodzielnie rozdziela urlopy możemy w ten sposób znaleźć ofertę w każdym biurze podróży.

Last minute w tropikach?

Dla wielu Polaków wyjazd tropikalny jest wielkim marzeniem. Obecnie biura podróży oferują wiele wycieczek egzotycznych w znacznie niższych cenach. Wynika to ze zmian na rynku turystycznym w ostatnich latach. W związku z rosnącym zagrożeniem terrorystycznym i zamachami w miejscowościach turystycznym coraz więcej turystów wybiera znacznie dalsze destynacje. Największym zainteresowaniem cieszą się Kuba, Dominikana, Seszele, Mauritius. Możemy liczyć tam na wspaniałą pogodę, krystalicznie czyste morze, wspaniałą kuchnię. Zachwyci nas także gościnność tubylców!
W przypadku Dominikany last minute możemy liczyć na wszystkie udogodnienia – począwszy od wysokiej klasy hotelu i obsługi hotelowej, poprzez doskonałe jedzenie, a kończąc na opiece doświadczonego pilota czy rezydenta. W cenie biletu są także przeloty do miejsca docelowego, transfer z i na lotnisko, możliwość korzystania z hotelowych udogodnień i wiele innych. Wycieczki fakultatywne nie są objęte ceną – wykupujemy je będąc na miejscu.

dev@dinusiek.pl