HomeTurystykaWeekend z dala od miasta!

Weekend z dala od miasta!

Weekend z dala od miasta!

Wypoczynek z dala od miasta to najlepsza metoda na to, aby podładować nasze wewnętrzne akumulatory i odpocząć od pracy, obowiązków. Warto zastanowić się, jakie miejsce wybrać na odpoczynek – oczywiście bliskość natury będzie tu największym atutem.

Wypoczynek nad jeziorem

Jednym z najczęściej wybieranych rozwiązań jest wypoczynek nad jeziorem. W Polsce nie brak urokliwych jezior z rozwiniętą infrastrukturą turystyczną, dlatego w zależności od województwa możemy wybierać pomiędzy licznymi miejscówkami. W przypadku Warszawiaków zazwyczaj wybierają się oni nad Zalew Zegrzyński – jest to akwen niezwykle lubiany i ceniony, szczególnie w okresie wiosenno-letnim. Nie oznacza to jednak, że jesienią nie ma tu czego oglądać. Pobliskie lasy zaczynają właśnie mienić się wszystkimi kolorami tęczy – warto zobaczyć z bliska ten spektakl!
Jednym z najlepszych miejsc do nocowania w tych okolicach jest bez wątpienia Hotel Windsor. Miejsce to cenione jest przede wszystkim przez osoby poszukujące wysokiego komfortu i niewygórowanych cen. Hotel położony jest blisko jeziora Zegrzyńskiego, przez co prze otwarte okna pokojów wpada wspaniały zapach jeziora. Dodatkowo goście hotelowi mogą korzystać z licznych udogodnień, takich jak np. hotelowe SPA.

dev@dinusiek.pl