HomeDom i WnętrzeWygoda gotowania

Wygoda gotowania

Wygoda gotowania

Na wygodę codziennego przygotowywania posiłków wpływa bardzo wiele elementów, począwszy od układu kuchni, poprzez funkcjonalność sprzętu AGD, na jakości noży i drobnych akcesoriów kończąc. Niebagatelne znaczenie dla komfortu codziennej pracy w kuchni ma również jakość garnków. Jakie garnki i patelnie warto mieć w swojej kolekcji?

Garnki do zmywarki i piekarnika

Jakość i możliwości zastosowania garnków i patelni zależą przede wszystkim od ich głównego budulca. Aby naczynia kuchenne były maksymalnie praktyczne, powinny być kompatybilne ze wszystkimi rodzajami kuchenek oraz nie niszczeć pod wpływem kontaktu z temperaturą czy ostrymi detergentami. Wszystkie te wymagania spełnia wysokiej jakości stal. Najlepsi producenci wyposażenia kuchennego oferują produkty wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Poszukiwania solidnych garnków warto zacząć od wizyty na stronie gerlach.pl. W bogatej ofercie zaprezentowanej na stronie znajdują się kolekcje garnków ze stali nierdzewnej 18/10. Symbol umieszczony na produktach oznacza, że garnki Gerlach wykonane są ze stopu zawierającego w swoim składzie 18% chromu i 10% niklu. Obecność tych pierwiastków znacznie zwiększa żywotność produktów. Tego typu garnki możesz bez obaw wrzucić do zmywarki i zapiekać w piekarniku, co znacznie zwiększa pole do kulinarnych popisów!

Dodatki ułatwiające gotowanie

Kontakt z gorącymi potrawami będzie bezpieczny, kiedy wyposażysz swoją kuchnię w garnki z nienagrzewającymi się, dużymi uchwytami. Dodatkową pomocą przy odmierzaniu ilości składników są wewnętrzne miarki.  Duże komplety garnków często zawierają nakładki do gotowania na parze, dzięki czemu możesz urozmaicić dietę o zdrowe i dietetyczne potrawy.

dev@dinusiek.pl