HomeCiekaweWynajem busa do przejazdu grupy uczniów

Wynajem busa do przejazdu grupy uczniów

Wynajem busa do przejazdu grupy uczniów

Organizacja wycieczek szkolnych stanowi jedno z podstawowych zadań dla nauczycieli, wychowawców czy pedagogów. W celu otrzymania zgody na wyjazd u dyrektora placówki konieczne jest stworzenie planu wyjazdu – w nim plan zwiedzania, atrakcje, godzinowa rozpiska dotycząca konkretnych aktywności. Jeśli wycieczka ma być dwudniowa konieczne jest zapewnienie odpowiedniego noclegu w dobrej cenie. Najlepiej widziane są liczne schroniska młodzieżowe czy placówki szkolne – tam dzieci nie będą przeszkadzać nikomu wieczorami.

Busem czy autobusem?

Podczas organizacji wyjazdu konieczne jest również zarezerwowanie i wynajęcie odpowiedniego środka transportu. Jeśli wycieczka odbywa się poza granicami województwa konieczne jest zapewnienie dzieciom komfortowego autokaru lub busa, które bezpiecznie dowiozą je do miejsca destynacji. W Polsce nie brakuje topowych firm oferujących tego rodzaju usługi.
W zależności od liczby uczestników wyjazdu musimy wybrać pomiędzy busem a autobusem. Jeśli liczba dzieci nie przekracza dwudziestu najlepszym rozwiązaniem będzie bus. Są to pojazdy bardziej ekonomiczne, jak również mają mnij problemu ze znalezieniem miejsca parkingowego w dużym mieście.
Szukasz eleganckiego i wysokiej klasy busa? Sprawdź naszą ofertę – wynajem busa kielce.

dev@dinusiek.pl