HomeCiekaweWysyłaj paczki do Anglii, nim nastanie brexit

Wysyłaj paczki do Anglii, nim nastanie brexit

Wysyłaj paczki do Anglii, nim nastanie brexit

Brexit coraz bliżej. Może on zmienić całkiem sporo, nie tylko dla osób mieszkających na Wyspach, lecz także dla osób, które mają tam najbliższych. Nie ma jeszcze pewności, jak będzie wyglądało wysłanie paczki do Anglii, po zmianie przepisów związanych ze strefą Schengen i przepisami granicznymi.

 

Brexit – czy to wpłynie na paczki do Anglii?

Nie ma jeszcze pewności, jak będzie wyglądała rzeczywistość po Brexicie. Trzeba brać pod uwagę wiele wariantów, również tych najostrzejszych, gdy Wielka Brytania odejdzie z Unii bez porozumienia. Należy liczyć się z tym, że paczki po Brexicie mogą podlegać większym restrykcjom. Sporo zależy także od tego, jaka firma będzie zajmowała się transferem paczki. Warto więc wybierać takie, które działają od dawna na rynku, cieszą się dobrą opinią klientów, jak również są w stanie zrealizować dane zlecenie.

 

Jak długo idą paczki do Anglii?

Na to pytanie nie można jednoznacznie odpowiedzieć – sporo zależy od miejsca nadania paczki, jak również jej miejsca docelowego. Dana firma kurierska określi dosyć precyzyjnie czas, w jakim paczka do Anglii powinna dotrzeć. Zwyczajowo paczki do Anglii docierają w kilka dni, rzadko zdarza się, by okres ten był dłuższy niż 10 dni, może to być spowodowane czynnikami, na które firmy kurierskie nie mają wpływu, np. zamknięte przeprawy promowe lub też tunel pod kanałem La Manche.

 

 

dev@dinusiek.pl

https://evokerc.com/wdrozenie-i-certyfikacja-iso-14001/ https://cuncambias.org/oficerki-jezdzieckie-wygodne-buty-dla-jezdzca/ https://naropa2016.org/jazda-konna-jak-przygotowac-sie-do-pierwszych-lekcji/