HomeTurystykaZwiedzamy Podhale – jakich miejsc unikać, jeśli szukamy spokoju?

Zwiedzamy Podhale – jakich miejsc unikać, jeśli szukamy spokoju?

Zwiedzamy Podhale – jakich miejsc unikać, jeśli szukamy spokoju?

Wypoczynek w górach to bez wątpienia jeden z najlepszych pomysłów na udany urlop. W Polsce nie brakuje pięknych pasm górskich, jednak to Podhale jest zdecydowany faworytem. Tatry od stuleci fascynowały podróżników – góry te stanowią najwyższe pasmo w Polsce. Gdzie się zatrzymać, aby uniknąć tłumów? Co zwiedzać? Oto kilka wskazówek!

Wynajmij pokój z dala od Zakopanego

Jeśli pragniemy odpoczywać w ciszy i w spokoju… nie szukajmy noclegów w Zakopanem! Miasto to z pewnością jest warte zobaczenia, jednak to właśnie tutaj ściąga najwięcej turystów i to tu organizowane są głośne imprezy. Zamiast spędzać noce w zimowej stolicy Polski wybierzmy spokojniejszą Bukowinę Tatrzańską. Znajdziemy tam liczne pensjonaty, hotele, schroniska. Jednym z najbardziej polecanych miejsc jest Willa Majerczyk – o jej ofercie poczytamy na stronie willamajerczyk.com.

Co zwiedzić na Podhalu?

Planując kilka dni na Podhalu zdecydowanie powinniśmy poświęcić czas na to, aby pochodzić po górach. Nie ma znaczenia nasza kondycja: w polskich Tatrach znajdziemy szlaki trudne, jak i proste, dostosowane do każdego. Te ostatnie to najczęściej szlaki prowadzące przez piękne doliny: Kościeliską i Chochołowską, na których czekają na nas schroniska górskie. Tam możemy zregenerować siły i cieszyć się wspaniałą atmosferą gór!

dev@dinusiek.pl