HomeCiekaweProducent fotobudek

Producent fotobudek

Producent fotobudek

W dzisiejszych czasach większość z nas pragnie zapewnić swoim gościom jakąś nietypową atrakcję, która uświetni wesele, czy inne przyjęcie i sprawi, że będzie ono bardziej ciekawsze i na dłużej zapadnie w pamięć. Doskonale w tej roli sprawdzi się producent fotobudek i dostarczane przez niego fotobudki. Zdjęcia zrobione przy użyciu tego urządzenia zatrzymają najpiękniejsze chwile na długo.

Historia fotobudki

Pierwszym producentem fotobudki był Anatol Marco Josepho, który we wrześniu 1925 r. ustawił ją na Broadwayu w Nowym Jorku. Ten czyn okazał się wielkim sukcesem, a fotobudkę w przeciągu wielu tygodni odwiedziła rzesza ludzi, robiąc sobie pamiątkowe zdjęcie.

Oczywiście pierwsza fotobudka różniła się znacząco od tych, które obecnie istnieją i są wykorzystywane do uświetnienia wielu rodzaju imprez. Jednakże idea była ta sama, czyli urządzenie miało wykonać serię zdjęć, aby następnie wydrukować ją samoczynnie na papierze.

Współczesne fotobudki

Obecnie fotobudki możemy spotkać w galeriach handlowych i supermarketach. Coraz częściej pojawiają się w trakcie imprez, takich jak: wesela, eventy firmowe oraz festyny. Wówczas goście używają różnych zabawnych rekwizytów i kostiumów, pozując do zdjęć.

Warto dołożyć wszelkich starań, aby producent fotobudek wraz z fotobudką dostarczył rekwizyty. Gadżety sprawiają, że goście dużo chętniej robią kreatywne zdjęcia, które będą doskonałą pamiątką na lata, a sam moment przebierania się i używania rekwizytów, a potem robienia zdjęć, będzie doskonałą zabawą dla wszystkich. Wybór rekwizytów jest naprawdę szeroki. Jednakże największą popularnością, szczególnie na weselach cieszą się karteczki na patyku z różnymi napisami, a wśród par królują tabliczki z napisem „on jest mój”, „ona jest moja” albo ostatnio bardzo popularne zestawy rozum i serce. Jeżeli na wydarzenie zapraszamy dzieci, warto również zadbać o to aby w fotobudce znalazły się gadżety dla dzieci, na przykład jakieś postacie z bajek, czy karteczki pozwalające się wcielić w rolę policjanta albo pilota.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na fotobudka cena – https://smove.pl/

Wynajem fotobudek

Aby wynająć fotobudkę należy skontaktować się z firmą zajmującą się wynajmem tego typu urządzeń. Posiadają one szeroki wybór, a urządzenia które wypożyczają mają certyfikat jakości, który gwarantuje producent fotobudek. Wszelki serwis i obsługa leżą po stronie wynajmującego.

Istnieje możliwość wynajmu na krótki czas, czyli godzinę lub dwie, albo też na dłuższy okres. Cena za wynajem zależy od ilości wypożyczanych jednorazowo fotobudek i okresu na jaki jest wypożyczana. Dodatkowo jeżeli wynajmiemy fotobudek, to osoba z obsługi przeszkoli wypożyczającego, jak korzystać z urządzenia i pomoże gościom przy ustawianiu się do zdjęć.

Author

tomasz.okonski@xann.pl

zobacz wiecje live url zobacz