HomeCiekaweBluza męska ze śmiesznym nadrukiem – wyróżnij się z tłumu

Bluza męska ze śmiesznym nadrukiem – wyróżnij się z tłumu

Bluza męska ze śmiesznym nadrukiem – wyróżnij się z tłumu

Dobry żart… bluzy wart! Bluzy męskie z nadrukiem to znakomity sposób na udany dzień. Jeśli jesteś królem Julianem, Sheldonem Cooperem i Chandlerem Bingiem w jednej osobie, „Seksmisję” i „Dzień Świra” cytujesz z pamięci, a pod poduszką trzymasz alternatywny scenariusz Monty Pythona, śmieszne bluzy to zdecydowanie gadżet dla Ciebie. Spraw, by znajomi uśmiechali się na Twój widok, jeszcze zanim zdążysz otworzyć usta.

W artykule przeczytasz między innymi o tym:

  • Dlaczego warto mieć w szafie śmieszne bluzy?
  • Jakie bluzy męskie z nadrukiem sprawdzą się na prezent?
  • Jakie bluzy z napisami wybrać dla par?

Bluzy z napisami – męskie sposoby na dobry humor

Weekend znowu był za krótki, a Tobie tak bardzo nie chce się wstawać do pracy albo do szkoły? Zamiast narzekać, znajdź sposób, by poprawić sobie humor. Skoro czytasz ten artykuł, to jednego z nich pewnie już się domyślasz – wystarczy mieć w szafie zabawne bluzy męskie z napisami.

Co powiesz na przykład na: „Ciężko pracuję, by mój pies miał godne życie”, „Bardzo jest mi z tego powodu wszystko jedno”, „Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem” albo nieśmiertelne, a zawsze wzbudzające radość, hasło „Piątek, piąteczek, piątunio”? Jeśli takie napisy nie są w Twoim guście, wybierz bluzy męskie z nadrukiem w postaci zabawnej grafiki. No, to teraz jeszcze tylko dobra kawa i jesteś gotowy, by zmierzyć się ze światem nawet w najbardziej ponury dzień!

Bluzy męskie z napisami – pomysł na prezent z przymrużeniem oka

Śmieszne bluzy to również doskonały patent na prezent. Na urodziny można podarować bluzę z tekstem „Legendy rodzą się w lipcu”, „30 lat pracowałem na ten wygląd” albo „30 lat na rynku”. Na inne okazje sprawdzą się bluzy męskie z napisami o uniwersalnej treści. Przykłady? „Prezes” lub „Szef wszystkich szefów”. Z okazji walentynek albo rocznicy związku można pokusić się o zakup bluzy z wyznaniem, na przykład „Tak wygląda najlepszy chłopak na świecie”, „Taki chłopak to skarb” czy „Superchłopak”.

W tej kategorii prym wiodą jednak personalizowane bluzy męskie z nadrukiem wymyślonym przez obdarowującego. Może to być oryginalny prezent dla przyjaciela czy kolegi z pracy, a nawet dla wyluzowanego szefa. Puść wodze fantazji, zastanów się, co kojarzy Ci się z daną osobą, i kreatywnie wykorzystaj jej ksywkę, hobby albo charakterystyczne powiedzonko. Nie zapominaj tylko o najważniejszym – taka śmieszna bluza ma sprawić przyjemność nie Tobie, a temu, kto będzie ją nosił!

Dobrana para – śmieszne bluzy dla niego i dla niej

Osobną kategorię stanowią bluzy męskie z nadrukiem, które kupuje się w zestawie z wersją dla kobiet. Takie bluzy również sprawdzą się jako prezent na Waszą rocznicę czy walentynki, ale jeśli te daty już minęły, nie ma co czekać do następnego roku – możecie przecież sprawić je sobie bez okazji. Gdy pojawicie się razem w bluzach z napisami „The boss” i „The real boss”, „Bonnie” i „Clyde” czy „Łobuz” i „Łobuziara”, na pewno wzbudzicie zainteresowanie otoczenia. Inne przykłady bluz dla par? Możecie postawić na napisy z gatunku słodziaków: „Miś” i „Misia”, „Mężuś” i „Żonka” czy „Weź nie pytaj” i „Weź się przytul” albo na zabawne grafiki, na przykład z burgerem i frytkami. Takie bluzy z napisami – męskie i damskie – to prawdziwy dowód na to, że połówki się uzupełniają!

Wszystkie przykłady napisów cytowane w tekście pochodzą z ofert na Allegro. Jeśli interesują Cię bluzy męskie z napisami – gotowymi bądź personalizowanymi – sprawdź dostępne przedmioty na stronie: https://allegro.pl/kategoria/odziez-meska-bluzy-87843.

Author

tomasz.okonski@xann.pl