HomeZdrowie i UrodaDepilacja laserowa – gwarancja pewności siebie w każdym miejscu  

Depilacja laserowa – gwarancja pewności siebie w każdym miejscu  

Depilacja laserowa – gwarancja pewności siebie w każdym miejscu  

Często zdarza się, że niektóre problemy mogą zniszczyć radość z uprawiania sportu, wypoczynku na słońcu czy wizyt w saunariach. Jednymi z największych problemów są odrastające włosy, które czasem ciężko wyeliminować zwłaszcza u osób wykazujących tendencję do odrastania gęstych i ciemnych włosów. Nawet najlepsze maszynki i żyletki potrafią pozostawiać po sobie ślady, które mogą wprawiać w zakłopotanie. Depilacja laserowa jest najlepszą odpowiedzią likwidującą to zmartwienie.

 

Depilacja laserowa – najważniejsze informacje

 

Depilacja laserowa gwarantuje pewność siebie w każdej z omawianych sytuacji – na basenie, saunie, treningu czy podczas wypoczynku. Bowiem jej działanie opiera się na całkowitym zniszczeniu cebulki włosowej. W wyniku tego włosy już nigdy nie będą odrastać co da efekt idealnie gładkiej skóry wolnej od czarnego meszku czy pojedynczych, niedogolonych włosów.

 

Zobacz: https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-warszawa-mokotow/

 

Depilacja laserowa jest jedyna w swoim rodzaju – nie przypomina działaniem żadnej innej metody depilacyjnej, którą można spotkać w otaczającym świecie. Depilacja laserowa działa poprzez wiązkę światła o określonej długości fali i mocy emitowanej przez laser. Trafia ona na skórę gdzie swoją energię koncentruje na barwniku skóry i włosów – melaninie. Energia zostaje przekształcona w ciepło za pośrednictwem, którego nagrzewana zostaje melanina. Tak podwyższonej temperatury nie jest w stanie wytrzymać cebulka włosowa ulegająca uszkodzeniu. W wyniku uszkodzenia w odpowiedniej fazie wzrostu cebulka włosowa już nie odrośnie, a włosy nigdy nie pokryją już danej partii na ciele.

 

Włoski odrastają lata po depilacji – co zrobić?

 

Zdarzają się niekiedy przypadki, że pojedyncze, słabe włoski potrafią odrastać po depilacji laserowej. Jednak zdarza się to dość rzadko i często jest uwarunkowane zmianami hormonalnymi bądź przyjmowaniem leków. W takiej sytuacji najczęściej wystarczy powtórzyć zabieg – jednak najczęściej niekoniecznie całą serię, jednak 1-2 wizyty przypominające. Już słabe włoski znów zostaną zniszczone co zapewni pożądany efekt.

 

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://beesafe.pl/porady/jazda-bez-przegladu-technicznego-samochodu/ https://aavamobile.pl/nowoczesne-ogrzewanie-tarasowe-elegancja-spotyka-funkcjonalnosc/ trzaikrajobraz.pl