HomeDom i WnętrzeMeble ogrodowe funkcjonalne przez długie lata – czy to możliwe?

Meble ogrodowe funkcjonalne przez długie lata – czy to możliwe?

Meble ogrodowe funkcjonalne przez długie lata – czy to możliwe?

Wyposażenie  balkonów i tarasów jest nieustannie narażone na kontakt z czynnikami, które mogą osłabiać ich strukturę. Czy ekspozycja na działanie promieniowania UV, wilgoć, zanieczyszczenia i skrajne temperatury musi prowadzić do niszczenia ulubionych mebli? Niekoniecznie! Sprawdź, jakie meble przetrwają w nienagannym stanie w ogrodzie przez wiele lat!

 

Niezawodny komplet – technorattan idealny do ogrodu

Szukasz solidnych, trwałych, a jednocześnie eleganckich mebli, które będą umilać Ci letnie dni? W takim razie postaw na meble z technorattanu! Stoły, krzesła, fotele i kanapy wyplatane z syntetycznego surowca z sezonu na sezon cieszą się coraz większym zainteresowaniem. I nic w tym dziwnego! Technorattan jest materiałem o ponadprzeciętnej trwałości. Co ważne, komplet technorattan nie wymaga stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych ani zabezpieczania poza sezonem letnim (meble mogą bezpiecznie przezimować pod grubą warstwą śniegu). Syntetyczny materiał charakteryzuje się specyficzną budową (tworzą go zwarte i nieporowate włókna), dzięki czemu nie chłonie wody ani zanieczyszczeń. W efekcie utrzymanie mebli (nawet bardzo jasnych) w nieskazitelnej czystości nie stanowi najmniejszego problemu.

 

Nieograniczone możliwości aranżacyjne

Słoneczna jadalnia skupiająca wokół stołu całą rodzinę, samotny kącik relaksu, czy raczej luksusowy salon z widokiem na intensywną, kojącą zieleń? Producenci technorattanowego wyposażenia outdoorowego dają Ci szerokie pole do popisu w kwestii kreatywnej aranżacji przestrzeni. W katalogach czołowych marek znajdziesz szeroki wybór mebli, począwszy od klasycznych zestawów składających się ze stołów i krzeseł, poprzez nowoczesne leżaki i huśtawki, na ekskluzywnych kanapach o modułowej budowie kończąc.

Author

tomasz.okonski@xann.pl