HomeDom i WnętrzePanele Quickstep typu winylowego  

Panele Quickstep typu winylowego  

Panele Quickstep typu winylowego  

Panele Quickstep zostały bardzo rozpowszechnione w ostatnich latach stanowiąc bardzo udaną alternatywę dla desek podłogowych. Jednak panele Quickstep posiadają różne kompozycje, z których każdy może wybrać odpowiednią dla siebie opcję. Bardzo dobrym rodzajem paneli Quickstep są panele Quickstep typu winylowego. Czym się dokładnie charakteryzują?

 

Panele Quickstep – winyle inne niż wcześniej!

 

Na początku warto jest nadmienić, że panele Quickstep typu winylowego są całkiem inne niż wszystkim znane winyle, na których bazowało się w przeszłości. Nie ma tutaj mowy o odstających rogach, pomarszczonej powierzchni czy mało przyjemnym zapachu. Panele Quickstep winylowe są nowoczesne i zmodernizowane zapewniając klientowi ogrom zalet.

 

Przede wszystkim panele winylowe są w dzisiejszych czasach bardzo miękkie co ułatwia ich montaż. Grube winyle bardzo trudno położyć stąd w przyszłości było bardzo dużo osób, które na nie narzekały. Jednak w dzisiejszych czasach Quickstep dobrał tak składniki winyli, że z jednej strony bardzo dobrze się kładą, a z drugiej są bardzo odporne na zarysowania i wytrzymałe. Miękka i cienka powierzchnia nie odebrała im ani grama wygody. Podłogi winylowe od Quickstep nadal są bardzo wygodne, ale również bardzo ciche! Taki kompaktowy skład sprawia, że naprawdę można być z nich zadowolony.

 

Kolejnym atutem, o którym nie sposób nie wspomnieć jest łatwość ich pielęgnacji, a co za tym idzie wodoodporność. Panele Quickstep typu winylowego bardzo łatwo pielęgnować przez co nawet w przypadku mocniejszego zabrudzenia wystarczy przetrzeć ich powierzchnię szmatką z detergentem – to wszystko! Powłoka winyli jest tak dobrana, że nie chłonie wody dlatego można być spokojny o ich jakość nawet po większym zalaniu.

 

Podsumowanie

 

Panele winylowe wbrew pozorom są wybierane coraz częściej! Miękka powierzchnia w salonie czy eleganckie biuro mogą być bardzo dobrym pomieszczeniem na wyłożenie paneli winylowych. Wystarczy tylko wybrać kolor, wymierzyć i położyć winyle aby cieszyć się ich pakietem korzyści!

Author

tomasz.okonski@xann.pl

https://buzzhouse.pl/minimalizm-i-cieplo-nowa-era-ogrzewania-tarasowego/ nstam.org ozrodlo.com.pl