HomeDom i WnętrzePiękne meble ogrodowe o skandynawskim charakterze

Piękne meble ogrodowe o skandynawskim charakterze

Piękne meble ogrodowe o skandynawskim charakterze

Szukasz inspiracji na interesujący ogród czy taras? Zastanawiasz się, jakie meble okażą się być najlepsze w przypadku Twojej przestrzeni wypoczynkowej? Pośród licznych trendów i pomysłów warto rozważyć skandynawskie komplety ogrodowe i wykorzystanie dodatków, które przeniosą nas myślami na północ. Topowi producenci oferują dzisiaj wiele interesujących mebli i dodatków inspirowanych tym trendem.

Piękno skandynawskich mebli

Piękne meble ogrodowe w stylu skandynawskim łączą w sobie wysoką trwałość oraz nieprzemijające piękno. Zazwyczaj producenci decydują się na stworzenie ich stelaży z malowanego proszkowo aluminium, które będzie odporne na zmienne warunki atmosferyczne, odkształcanie czy działanie wilgoci. Stelaż może być także wykonany z drewna eukaliptusowego. Trwała i twarda konstrukcja pozwoli na cieszenie się nietuzinkowym wyglądem oraz wysoką odpornością na uszkodzenia.

Skandynawskie meble ogrodowe utrzymane są zazwyczaj w stonowanych kolorach. W przypadku najnowszych kolekcji producenci stawiają na grafity i szarości, które pięknie współgrają z drewnianymi elementami. Tapicerki poduszek i siedzisk tworzone są z tkanin hydrofobowych, których włókna nie chłoną brudu ani wilgoci, dzięki czemu na długo zachowują wspaniały kolor. Dla przełamania ciemniejszych kolorów często wykorzystywane są elementy teakowe, umieszczane najchętniej na podłokietnikach.

Postaw na nowoczesność!

Wśród licznych propozycji mebli o skandynawskim charakterze warto rozważyć kolekcje modułowe. Ten rodzaj konstrukcji pozwala na łączenie elementów kolekcji w jedną całość lub też ich rozłączanie, w zależności od potrzeb. Zaletą mebli modułowych jest szansa na stałe zmiany w obrębie miejsca wypoczynkowego. To idealne rozwiązanie dla osób niecierpiących nudy, kreatywnych.

 

 

Author

tomasz.okonski@xann.pl

opolskaubezpieczenia.pl rpbc.org https://e-halina.pl/ogrzewacz-tarasowy-klucz-do-komfortu-w-kazdym-sezonie/